Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytania dotyczace forum Bio M.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania i mala Olivka



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Niemcy
PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 1:15 pm    Temat postu: Nowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czwsc dziwczyna jestem tu nowa :D i nie wiem jak i co i gdzie sie podziac :( jak mozecie to prosze kilka rad :D Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj, a o co chcesz się zapytać?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radziła zapoznac sie z regulaminem w kazdym dziale Smile napewno dzieki temu nie bedziesz popełniac masy błedow,jakie popełniaja osoby nowe. Pisza od razu post: byle gdzie, nie baczac na regulamin a potem smietnik mamy... ;/. pzdr. Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tam regulamin.... za dużo z niego i tak się nie dowie
jak coś, to pytaj tutaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalli czy ja wiem? Smile moze madrosci nie ma ale jest napisane czego wolno a czego nie. to by juz z gory wiedziala jak pisac posty Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania i mala Olivka



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Niemcy
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki z gory za odp chcialabym sie zaczepic na jakim dziale zapoznac was i miec o czym z wami pisac wy sie juz znacie i wam latwo sie tu kierowac !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my piszemy w każdym dziale ;]
a powiedz, czy bardziej chcesz rozmawiać o dzieciach, staraniach, bardziej kosmetykach? co Cię interesuje? Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania i mala Olivka



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Niemcy
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moge pisac na kazdy temat a szczegolnie waznym tematem jest rozmowa o dzieciach mam corcie Olivke ma 4 miesiace jest to moje 1 dziecko no i nie zawsze wiem co robic np dzis ....mala ma katar bylam z nia u lekarza ten stwierdzil ze to nic powaznego na szczescie plucka ma czyste tak jak oskrzela tylko nie wiem skad to sie bierze od zmiany pogody????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ogarnij dział "Dziecko"
http://www.biomedical.pl/forum/dziecko-vf61.html

tam też jest temat "pogaduchy" możesz sobie pogadać, powymieniać się spostrzeżeniami, zapytać o coś, co Cię nurtuje odnośnie córci. no i w ogóle nie ma się, co bać. jak będzie coś źle,to naprawimy Smile i zapraszamy do każdego działu jak się oswoisz z forum. jest ono malutkie i łatwe do poruszania się w nim Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania i mala Olivka



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Niemcy
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za otuche pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 11 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group