Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pykanie w głowie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekDM



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 9:58 pm    Temat postu: Pykanie w głowie ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien zastanawiajacy mnie problem. Nie wiem co to, ale gdzies tak z rok temu moze ze 2 lata, już nie wiem doklandie, cos zaczelo przy chodzeniu mi pykac chyba w uchu. Moze wydaje sie to smieszne, ale tak jest. To znaczy, nie jestem pewien, czy to pyka w uchu, czy gdzie, bo ja to po prostu slysze, ale jest to na tyle trudne to zlokalizowania, ze nie wiem, czy to pyka gdzies w glowie, czy gdzie. Trudno mi to z czyms porownac. Tak jakby przy chodzeniu albo przy podskakiwaniu, ogolnie jak sie ruszy szybciej glowa to wlasnie jakby no nie wiem, jakis kabelek sie o cos obijal. Mowie trudno to z czyms porownac. Dodam, ze nic poza tym mi sie nie dzieje, czyli nie mam jakis zawrotow glowy, czy cos, nie mialem zadnego wypadku. Po prostu jakis juz dosc spory czas temu takie cos mi sie stalo i mam to po dzis dzien. Mial kiedys ktos z was cos takiego ? Nie jest to jakies nie wiem jak glosnie pykanie, no, ale zastanawia mnie co to moze byc i co z tym robic... Po prostu np. kiedy ide jest takie: pyk, pyk, pyk... I to tez jest tak, ze nie zawsze. Np. zaczynam podskakiwac no i pyka tak np. ze 4 razy i przestaje. Zaczynam znowu podskakiwac i juz nic, ale zaraz robie to znowu i zaczyna pykac. Co to moze byc ? Obawiam sie tych guzów mózgu, ale on chyba nie daje taikich objawow ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
powiem Ci, że ja też mam czasem takie pykanie w głowie, jak idę. Nieraz mnie to zastanawiało. Nie wiem, co to, ale może normalne;)
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group