Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Punkt G

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugulaaa6



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 11:44 am    Temat postu: Punkt G Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ... od pewnego czasu intryguje mnie jedna sprawa.... mianowicie...gdzie jest ten słynny punkt ''g'' o ktory sie tyle rozchodzi?? uprawiam sex z moją dziewczyna od niedawna i mysle ze ta wiadomosc moze mi sie bardzo przydac Very Happy Laughing bardzo prosze o odpowiedz.pozdrawiam

---edit by Pituszka
Prosze nie pisac tutylu drukowanymi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Owy punk G wokol ktorego jstnieje wiele legend ; ) znajduje sie na glebokosci 2/3 palca, na gornej sciance pochwy tzn. aby go wyczuc musisz wlozyc swojej partnerce dwa palce(srodkowy i wskazujacy) lekko zgiac opuszki(tak jakbys chcial pokazac CHODZ DO MNIE) poczujesz wtedy takie lekko pofaudowane miejsce. I to bedzie twoj obiekt poszukiwan: )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zulugulaaa6



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łeee to on tak blisko sie znajduje a ja dotrzec nie mogłem ??? no nie.... Laughing i to jest ten "czuły pkt kobiety " tak? dzieki za pomoc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem .... ja nie czuje zadnej roznicy pomiedzy zwykla penetracja a pobudzeniem tego punktu Wink
ale sa rozne gusta i gusciki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zulugulaaa6



Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no racja... wyjdzie w praniu Wink ale jesli ten pkt to nie miejsce zagrozenia wybuchem to po co tyle szumu ???? Confused i dlaczego akurat to miejsce jest nazwane punktem G???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zulugulaaa6 napisał:
no racja... wyjdzie w praniu Wink ale jesli ten pkt to nie miejsce zagrozenia wybuchem to po co tyle szumu ???? Confused


wiesz... moze akorat u mnie tak jest a u twojej dziewczyny bedzie inaczej - bedzie sie wila z roskoszy Smile
kazdy organizm jest inny ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A u mnie np. jest tak ze czasami jest cudownie jak moj chlopak nie tam dotknie, a czasami nie odczowam roznicy, to chyba kwestia nastroju i wprawy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze tak Smile
ale ja nie czuje wielkiej roznicy... bardziej podoba mi sie jak moj mezczyzna piesci ten punkt pod i nad szyjka macicy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wszystko dlatego że punkt G kobiety jest na końcu słowa shopinG i dopiero wtedy sa w raju;)

---

co wnosisz swoim postem ? nie spamuj - helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam sie z Pituszka Wink


co wnosisz swoim postem ? nie spamuj - helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group