Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

punkt G a blona dziewcza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Astrid



Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 2:13 pm    Temat postu: punkt G a blona dziewcza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: Czy to mozliwe by znależć punkt G (za pomoca palcow) jeśli dziewczyna ma jeszcze błonę dziewiczą ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początek może trochę teorii na temat „punktów rozkoszy”. Najsłynniejszy z punktów, punkt G ma kształt ziarna fasoli, został odkryty przez ginekologa Ernsta Grafenberga w 1944 roku. Dostajemy bardzo dużo maili dotyczących właśnie tego punktu. Piotr z Poznania pisze: ”Gdzie dokładnie znajduje się ten punkt G i jak mam go stymulować, aby moja partnerka przeżyła megaorgazm?”. Punkt G znajduje się na przedniej ścianie pochwy, około 5 cm od wejścia. W jaki sposób go drażnić? Najlepszą pozycją jest pozycja na jeźdźca i od tyłu. Punkt G można również drażnić palcem.

Punkt A jest ukryty głęboko w waginie, między punktem G a szyjką macicy. Najlepszą stymulację tego punktu zapewnia pozycja odwróconego jeźdźca (partnerka siedzi tyłem do twarzy partnera).

Punkt U, który często jest mylony z punktem G, leży 2,5 cm od wejścia pochwy, na przedniej ścianie jego stymulację zapewnia pozycja, bardzo ciekawa pozycja, w której kobieta leży na plecach z nogami wspartymi na ramionach partnera.

Oczywiście nie jest powiedziane, że dokładnie w tych opisanych wyżej miejscach znajdują się punkty G, A i U. Każda kobieta ma inną budowę, dlatego na początku musisz sama znaleźć te miejsca. Pokaż również swojemu partnerowi, jak wspaniałym elementem gry wstępnej może być stymulowanie tych punktów. Dzięki nim możesz osiągać różnego rodzaje orgazmy. Nie zniechęcaj się, jeśli przy pierwszych poszukiwaniach nie doznasz rozkoszy to - całkiem normalne. Z czasem będziesz przeżywać niezapomniane orgazmy.

[zakaz linkowania na forum]


taka odpowiedx powinna cie usatysfakcjonować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group