Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pulsacyjne bóle glowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
witia5



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 1:02 pm    Temat postu: pulsacyjne bóle glowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 3 dni po poludniu pojawiaja sie u mnie pulsacyjne bóle z tyłu glowy wystapuja one po południu a rano mam czasami taki delikatny ból glowy żadne tabletki nie pomagaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki prowadzisz tryb życia? Ile masz lat, uderzyłeś się, chorujesz na coś?

Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Pią Maj 30, 2008 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
witia5



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 33 lata prowadze normalny tryb życia nie uderzyłem sie o nic ale teraz ten ból głowy zamieniłsie na ogólny tak z przodu i niezbyt mocny taka juz od 2 dni a w dodatku dostałem lekkiego kataru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Początki zatok? Idź do internisty bo on Ci powie co to jest. Tylko nie olej tego, idź do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group