Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Puchnąca tważ, policzek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Achu



Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 12:14 pm    Temat postu: Puchnąca tważ, policzek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wielki problem od czasu do czsu pod lewym okiem między kością policzkową a nosową cos pod skurą strasznie mi puchnie (to cos jest twarde) zniekształcając mi twarz taki stan utrzymuje sie od 2 do 5 dni po czym przechodzi ale po jakimś czasie znowu wraca i nie wiem co z tym zrobic
Często to mi sie zdaża po alkocholu w szczegulności piwie czy po miodzie a nawet odrzywkach dla sportowców. Dodam jeszcze że że robiłem testy pokarmowe i uczuleniowe i niewyszło mi że jestem uczulony.
Bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w momencie, kiedy się pojawia, boli?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Achu



Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie boli, a te opuchnięci mam od około roku.

Raz po alkocholu na drugi dzień mocno mi spuchł poluiczek na tej opuchliźnie były tak take jak by ślady po ugryzieni komara które swędziły
alwe to była tylko jedna taka sytuacja ze swędziało

Rok temu miałem też taką sytuacje ze jechałem na rowerze i "zdeżyłem sie z owadem" wpadł mi właśnie na policzek i urządlił po czym miąłem spuchnięte policzek i nie pamiętatam z której strony to było bo te aktualne opuchnięcia to ja mam po lewej stronie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. to może Cię cos ugryzło? jakaś muszka? może to reakcja alergiczna?

albo może to miec też podłoże wirusowe - brodawka, która się uaktywnia w niektórych momentach.

a próbowałeś w tym czasie, jak to miałeś, poradzić się dermatologa?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Achu



Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem u dermatologa i kazała mi zrobic testy pokarmowe i uczuleniowe
wyszło zę jestem zdrowy więc już nie byłem u niego ale chyba się przejde tak w ogule to ta grudka czy jak to tam nazwać jest głęboko pod skurą może nawet pod mięśniami :/
A teraz od około tygodnia biore odrzywki dla sportowców: węglowodanowo białkową, hmb i kreatyne więc może to ich wina Sad ale podobne opuchnięcia miałem też po miodzie, alkocholu i drożdzach piwowarskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poddaje sie. nie wiem. może ktos inny na coś wpadnie. jak mi coś przydzie do głowy, to napisze, ale póki co nie mam zielonego pojęcia, co to.

a czy kiedys pojawiła się ta gulka tak po prostu? nie po wypiciu alkoholu, miodu czy wzieciu odżywki?

kurcze. a może te produkty wywołuja u Ciebie akurat zatrzymywanie wody w tym miejscu? ale raczej w to wątpie.
albo stany zapalne.... dobra. już nic nie mówie. ale jak sie dowiesz, co to, to daj znaka Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Achu



Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarstwa nie znaleźlismy ale i tak dziękuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group