Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przyspieszenie Orgazmu - Kobiety

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 10:28 pm    Temat postu: Przyspieszenie Orgazmu - Kobiety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam da się przyspieszyć orgazm kobiety?

Znam tylko 1 sposób:
Długa i solidna gra wstępna...

Proszę o wypowiadanie się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po co przyspieszac? Gdzie Ci sie spieszy? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo tak ja szybko dochodze, moja kobieta :* troszke dluzej niz ja wiec juz wiadomo Smile i nie oftopuj xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie chciałam to samo napisac..po co przyspieszac? moze wogole nie dojdzie? nie zawsze kobietom sie chce orgazmu Razz

Dodano po 50 sekundach:

to u Ciebie jest problem bo za szybko dochodzisz Razz czego chesz od laski zeby po 5 min juz była zaspokojona? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Geneza orgazmu jest prostsza niz sie wszystkim zdaje (ale sekretnej wiedzy to Wam nie bede jeszcze zdradzal).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LOL... Neutral

zibi, a co to wnosi do tematu? emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem że u mnie jest problem, znalazłem ćwiczenia i ćwiczę się w tym kierunku Wink. No ale macie jakieś pomysły aby kobieta była szalenie podniecona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trans napisał:
Wiem że u mnie jest problem, znalazłem ćwiczenia i ćwiczę się w tym kierunku Wink. No ale macie jakieś pomysły aby kobieta była szalenie podniecona?

Jakie ćwiczenia :]?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Napinać mięsień przy sikaniu odpowiadający za hamowanie sikania (ten właśnie mięsień odpowiada też za podniecenie i dochodzenie)

2. Masturbacja ale gdy już jest się już blisko należy nie dochodzić tylko poczekać aż uczucie te minie i zacząć jeszcze raz i tak do paru razy...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są specjalne maści które spowalniają i przyspieszają poszukaj i popytaj w aptekach albo w sex shopach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group