Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przyczyny niepłodności u mężczyzn

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
para



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ........
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 1:55 pm    Temat postu: Przyczyny niepłodności u mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ostatnio przeczytalem , ze od nadmioru jedzenia jajek mozna byc nieplodnym chcialbym sie dowiedziec cy to prawda i zarazem chcialem sie dowiedziec co powoduje nieplodnosc..pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no z jajkami to już trochę przesady, bo w takim razie to w PRL'u nie było by wyżu demograficznego, bo jak wiadomo w tamtych czasach wszyscy podróżowali pociągami, a w pociągu no oczywiście jajeczko na twardo Wink

Raczej może powodować w jakimś tam odsetku Wink To tak, ale na pewno nie na masową skale Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musial bys strasznie duzo jesc tych jaj. ale bez obaw- cholesterol wykonczy cie zanim pojawia sie problemy z plodnoscia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiek21



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sobie tak gadalem z ciotka i matka i cos sie zaczeły smiac ze moge sie bzykac dowoli bo w dziecinstwie z kuzynem przechodzilismy swinke (powikłania to zapalenie opon mozgowych) i od tego czesto może wystapic bezpłodnośc. Jak to z tym jest, czy to prawda??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda. Jesli swinka jest nieleczona to w wyniku powiklan moze dojsc do tego ze facet jest nieplodny. Ale musial bys sie skonsultowac z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem świnka jest niebezpieczna, ale tylko w razie powikłań, które najczęściej przychodzą gdy ma sie ja w starszym wieku, w wieku dziecięcym wiele osób przechodzi świnke i jest ona nie groźna - lecz wymaga opieki lekarskiej! (niech nikt nie wpada na pomysł że jak dziecko ma świnke to dobrze i samo przejdzie!). Owszem dobrze żę ją przechodzi ale musi być pod opieką lekarza!

Ja pamiętam żę świnke przechodziłem, ospe też, nie pamiętam jak z różyczką, chyba tego nie przechodziłem Razz - nie no śmiesznie sie wydaje mój ojciec jaką miał panikę, babcia zmarła dziadek też, a nagle ja z bratem na swinke chorujemy Razz naszczescie prezchodzil ja w dziecinstwie i nie bylo problemu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno. Świnka może być widoczna (opuchlizna na szyi), ale może być też zupełnie niewidoczna. Tak mi przynajmniej lekarz powiedział w przychodzi. Że możliwe jest iż mężczyzna przechodził świnkę i nikt o tym nigdy nie wiedział. Żeby się dowiedzieć czy faktycznie tak było robi się badania na przeciwciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka_19



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazury
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:03 pm    Temat postu: świnka a ciąża?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej !!!
mam pytanko mój chłopak przechodził w dzieciństwie świnke i tak sie zastanawiamy sie czy to mogło mieć pływ na jego płodnośc???
I co jeszcze powoduje nie płodnosć jakie dolegliwości czy choroby???

----
PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem świnka może wpływać na płodność, ale wtedy, gdy jest przechodzona przez dorosłego mężczyznę. O tym, żeby świnka przechodzona w dzieciństwie zmniejszała płodność nic mi nie wiadomo. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestem pewna ale swinke chyba przechodzi wiekszosc ludzi i zdaje sie ze w dziecinstwie te choroby nie maja nic wspolnego z tym co bedzie w doroslym zyciu czyl np z plodnoscia.Z tego co mi sie wydaje to choroby typu swnika rozyczka itp najlepiej przjsc wlasnie w dziecinstwie bo wtedy nie ma zdych ewentalnych komplikacji,przynajmniej i ja i moj maz przechodzilismy swinke bedac dziecmi podobnie jak moi i jego rodzice oraz wiekszosc znajomych i niki nie mial zadnych problemow z plodnoscia itd,wiec raczej to nie ma zadnego wplywu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group