Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przeziebienie: Gripex i Aspiryne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 6:59 pm    Temat postu: Przeziebienie: Gripex i Aspiryne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobietki proszę o radę bo nie wiem co teraz mam zrobic... na początku grudnia złapało mnie zapalenie zatok, dostałam antybiotyk (Amotaks) i przeszło... pod koniec opakowania Amotaksu, zebrała mi się ropa pod zębem więc dostałam kolejny antybiotyk (Dalacin C) przestałam go jeść ok 20 grudnia... zaraz po świetach ok 27 dopadło mnie przeziębienie znowu katar no i po paru dniach pojawił się kszel, próbowałam się ratować Aspiryną... ale wczoraj wieczorem chłopak dał mi Gripexa Control bo nie miał Aspiryny i dzisiaj koło rano 11 też. Moje pytanie brzmi kiedy mogę zjeść Polopiryne S/ Aspiryne ? Czy dzisiaj już tak? Bo czuje że mam gorączkę i no ogólnie nie najlepiej ze mną? A wiadomo teraz lekarza nie znajde.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie możesz na noc sobie polopirynę/aspirynę zapodać
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Emilko :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na noc najlepiej, wtedy się wypocisz Smile

Cytat:
Kobietki proszę o radę


A przez ucho chcesz dostać? Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group