Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przewlekłe złamanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paluszek



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 1:51 pm    Temat postu: Przewlekłe złamanie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, sprawe wyglada nastepująco.
Ponad dwa miesiące temu , uderzyłem ręka w coś ... i wykrto pękniecie V kości śródręcza ( tzw. złamanie bokserskie) , miałem założoną szynę , ale co chwila ją zdejmowałem , az wkoncu po 3 tyg , zdjąłem ją na dobre i znowu uderzyłem w coś Wink tą ręką ... bardzo bolało . Pojechałem na prześwietlenie , wykryto tym razem złamanie z przemieszczeniem. Założono gips , na 6 tyg. Dzisiaj zdjąłem gips i pojechalem na prześwietlenie ... kość się nie zrosła !!! Jestem załamany , nie moge trenować .
Zdecydowałem się na " drutowanie" tej kości i w tym miejscu chciałem prosić o pomoc. Miał ktoś z Was załozone druty ? Jak to miałoby wygladać ? czy po takim zabiegu ręka bedzie w 100 % sprawna? ile trwa rekonwalestencja ? Ile trwa zabieg?

Bardzo proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam znajomego po wypadku motocyklowym - zmiażdżenie kości z kilkukrotnym złamaniem

ręka została zadrutowana - były komplikacje,do dzisjaj sie wszystko paprze ( a wypadek był z 2,5 roku temu )

cały czas ma operacje na tej ręce

przez to wszystko ręka jest krótsza,pozbawiona wręcz mięśni - ogólnie masakra

no i ciągły ból

życze abyś nie natknął sie na partaczy i aby wszystko poszło zgodnie z planem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paluszek



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za życzenia , operować ma mieć ordynator jednego ze szpitalów w Łodzi. Najbardziej mnie boli ze to jest taka mała kostka , a tyle problemów przez to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group