Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przetoki pęcherzowo-pochwowa i pęcherzowo-jelitowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ada1104



Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:57 am    Temat postu: Przetoki pęcherzowo-pochwowa i pęcherzowo-jelitowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !!!
Proszę o pomoc i poradę bo do dziś nikt mi nie pomógł !!!
8 sierpnia 2008 roku urodziłam 4 dziecko w 36 tygodniu ciąży. Po porodzie naturalnym ( drogami natury ) okazało się, że mam wrośnięte łożysko w macicę w szew po klasycznym cięciu cesarskim, które miałam rodząc 1 dziecko 20 lat wcześniej oraz pęcherz moczowy. Łożysko zostało ręcznie wydobyte ja byłam znieczulona ogólnie. Obudziłam się na OIOMIE 9 sierpnia po wstrząsie krwotocznym i krążeniowo oddechowym, gdzie dowiedziałam się, że usunięto mi macicę (operacja trwała kilka godzin). Na 5 dobę przewieziono mnie na oddział położniczy bo tam na mnie czekała córeczka. Z brzucha wystawała mi jakaś rura do której spływała krew z jakimś płynem, miałam założony cewnik. Mimo założonego cewnika czułam jak mocz wydostaje się na podpaskę i bardzo mnie w tym momencie bolało. Na 6 dobę wyciągnięto mi dren z brzucha a na 10 dobę cewnik i wyszłam do domu. I właśnie w domu wszystko się zaczęło. Co się ruszyłam - wstałam stałam w kałuży i nie wiedziałam czego dopiero później po badaniach dowiedziałam się, że jest podejrzenie przetoki pęcherzowo -pochwowej oraz pęcherzowo jelitowej. Miałam cystoskopię, po której dowiedziałam się, że w tylnej części pęcherza moczowego pozostawiono otwór 0,5 cm. Później miałam jeszcze urografię, cystografię, tomografię i cały czas na badaniach tych wykazuje podejrzenie przetok. Po badaniu USG dopochwowym okazało się, że przez otwór ten zostawiony w pęcherzu został wchłonięty jajowód albo jelito. Mocz mam okropnie śmierdzący, coraz gorzej się czuję, puchną mi kończyny szczególnie lewa strona. Nikt nie chce się podjąć mnie leczyć - operować! Teraz jeden z urologów wymyślił abym jeszcze zrobiła kolonoskopię. Ja już mam dosyć tych wszystkich nieprzyjemnych i bolesnych badań. Niech Pan mi powie czy z tymi przetokami i wchłoniętym jajowodem czy też jelitem można żyć? Ja już tracę siły, jestem coraz słabsza, brzuch mnie coraz bardziej boli. A mam przecież 4 dzieci dla których muszę żyć i być zdrowa i sprawnie funkcjonować. Nikt nie chce podjąć się mnie leczyć!!!

nie zakładaj dwóch takich samych tematów. robisz bałagan.
zdublowany post usunęłam.
następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ada1104
Proszę Pani,tu nie ma innej możliwości jak wykonanie operacji.Dlaczego lekarze nie chcą przeprowadzić trudno mi oceniać.(Może dlatego,że nie lubią poprawiać tego co ktoś sknocił)Proszę albo udać się do tego lekarza co wykonywał zabieg albo szukać takiego który się podejmie.(Nawet prywatna wizyta)Innej możliwości nie widzę.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group