Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przetoka włosowata

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaniepokojony1



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 11:03 pm    Temat postu: Przetoka włosowata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem na tym forum od niedawna ale mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi odpowie.
Moim problemem jest przetoka włosowata znajdująca się między pośladkami, zaczęło się do kilkukrotnych nawrotów ropni odbytniczych, ale już od dłuższego czasu mam z nimi spokój miałem przeprowadzone badanie kolonoskopii i nic nie wykazało prócz tej przetoki, lekarz mówił mi o operacji, ale ja z tą przetoką nie mam problemów, krew ani zadna ropa nie leci. Tylko odczuwam czasami ból jak podrażnie papierem. Nie chce operacji bo jestem sportowcem i nie moge sobie pozwolic na dłuższe przerwy. Chciałbym sie dowiedziec co w takiej sytuacji proponujecie. Chirurg mówił że dopoki nie ma stanu zapalnego to sie nie martwić, ale czy jest szansa ze tego stanu zapalnego nie bedzie nigdy Smile

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Mam nadzieje ze znajdzie sie tu jednak ktos kto mi odpowie

jeśli chcesz coś dodać korzystaj z opcji "zmień"
scaliłam
Gosia85


Jeśli chcesz mądrkować to najpierw się zorientuj w sytuacji ktoś napisał wiadomość to mu odpisałem później moderator lub ktoś inny usunął tamtą wiadomość a moją zmienił. Jacek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominoo



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu zacznie Ci to krwawić, zapewniam Cię.

Sam się z tym męczę i próbuję to usunąć (pozdrawiam służbę zdrowia i czekanie po kilka miesięcy na wizytę u pieprzonych specjalistów) - problem w tym, że przez długi czas myślałem, że to po prostu pryszcz, który mi się tworzy i znika ciągle w jednym miejscu.

A teraz mam to na tyłku praktycznie non stop :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group