Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przeszczep szpiku kostnego przy chłonniaku??? ESHAP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinekw1



Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 8:49 pm    Temat postu: Przeszczep szpiku kostnego przy chłonniaku??? ESHAP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!

Jestem chory na chłonniaka do tej pory wziąłem 4 kursy chemii ABVD i byłem na pecie który wykazał że węzły zmniejszyły się 40% a to za mało i mam planowane auto transplantacje szpiku kostnego podobno po tym mam być zdrowy jestem właśnie po pierwszej 4 dniowej chemii 24godzinnej. jak to bedzie przebiegało dalej? strasznie się tego boje bo podobno przez jakis czas nie bede funkcjonował przez brak funkcji szpiku i bede poddany na wszelkie infekcje... lekarz mowią ze to nic strasznego ale mnie to przeraza. boje sie tego jak bedzie dalej ze cos się nie powiedzie a jak czytałem to jest to bardzo trudny zabieg Proszę o wszelkie informacje jak to wygląda kto ma to juz a sobą

z góry dziękuje Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group