Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przesunięcie podczas przerwy 7 dniowej

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:07 pm    Temat postu: przesunięcie podczas przerwy 7 dniowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem w zwiazku z moja kolezanka...
Bierze on tatabletki antykoncepcyjne...
gdy sie koncza jest 7 dni przerwy i w tym czasie dostala okres z opoznieniem co nigdy sie nie zdazalo oraz okres ten jest inny niz zawsze, bo mniej obfity prosze o pomoc... Sad Wink
Z Gory dziekuje...Pilne;)

---- edit by Paweł:
tutuł "Proszę o pomoc...czy to są objawy ciąży?" nie mówi o niczym a post nawet nie jest o objawach, zostaje zmieniony. Prosze uważniej nadawać tytuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli stosuje tabletki antykoncepcyjne i dba o pewne zasady zwiazane z przyjmowaniem tabletek to mysle ze jest ok:) mniej obfity okres nie musi swiadczyc o tym ze jest w ciazy.... nie napisalas nic czy byly jakies problemy zdrowotne np. wymioty , biegunka, czy zapomniala w ktorys dzien wziasc tabletki.. jezeli z tym bylo oki to na moje oko w ciazy nie jest Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki dobrze przyjmowała a wymiotowała to tylko w sylwestra z wiadomych powodow Laughing
Obys miala racje bo jej kolezanka tez miala taki okres a zaszla w ciaze
dziekuje pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... a w sylwestra o ktorej przyjela tabletke?? i czy po sylwestrze wspolzyla?? i kiedy miala ten okres?? bo tabletka sie wchlania 4 godziny ale alkohol oslabia jej dzialanie wiec tez jest wazne to zeby nie pic alkoholu... a jezeli juz to sie dodatkowo zabezpieczyc...Smile pzodrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co alkohol oslabia dzialanie tabletek??? Dziwne!!! Moja ginekolog radzila mi, zeby przed pierwszym razem dla rozluznienia i romantycznego nastroju wypic lampke lub dwie wina....
Wiec nie wiem ile trzeba wypic, zeby oslabic dzialanie tabletek....no chyba ze zwroci sie w ciagu mniej niz 4 godziny po przyjeciu tabletki...
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem ze oslabia Very Happy chociaz zdania sa podzielone.... na ulotce zreszta powinno pisac.... tabletki + alkohol to nie fajna mieszanka wiec lepiej tego unikac... moze jakas tam mala ilosc pita sporadycznie nie zaszkodzi ale lepiej sie tego wystrzegac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ja juz zglupialam....teraz to sama zaczynam sie denerwowac, bo w sylwestra kochalam sie bez zabezpieczenia i wypilam dwa kieliszki a biore tabletki od pol roku. Dodatkowo teraz biore drugie opakowanie pod rzad bo chce przesunac sobie krwawienie...
Hmmm nie wiem czy nie zrobic testu na wszelki wypadek... Crying or Very sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a pisze cos na ulotce o tym alkoholu?? ale u ciebie to inaczej bo wypilas malo i nie wymiotowalas... jak sie wymiotuje to musi byc spora ilosc alkoholu... ja dla pewnosci dodatkowo bym sie zabezpieczala:) mysle ze dwie lampki to malo i nie powinno byc problemow:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze "pituszka" spytam sie jej to co mi mowiłas i dam znac jutro...!!
Dziekuje ze sie zainteresowalas..Wink
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy Very Happy ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group