Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przesuniecie miesiączki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amorek_36



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 5:23 pm    Temat postu: przesuniecie miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy sa leki ktore opóźniają miesiączke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można regulować poprzez tabletki antykoncepcyjne...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka napisał:
Można regulować poprzez tabletki antykoncepcyjne...


Anetka dziewczyna pyta chyba o leki ktore moga opoznic miesiaczke Rolling Eyes Smile

miesiaczke moga opoznic napewno antybiotyki. mi zawsze opozniaja..
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem pinezko o co jej chodziło, a mnie chodzilo o to że stosując tabletki anty mozna sobie regulowac miesiączkę tak ze o pare dni ja opóźnic Wink Oczywiście to ryzykowne...

A dziewczynie pewnie chodzi o to żeby nie miec miesiączki w konkretne dni, może gdzieś wyjezdza więc nie chce jej mieć. Antybiotyk tutaj raczej nie pomoże...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie... mam bardzo podobne pytanie...
Biore Tabletki anty, w sobote powinnam dostac krwawienie z odstawienia (tak zawsze mam)... ale od dwoch dni jem antybiotyk, i zastanawiam sie czy przez to moze mi sie opoznic... (bylo by mi to bardzo na reke), a nie eksperymentowalam z tabetkami (znaczy z opoznianiem za pomoca tabletek) bo stwierdzilam ze znajac moje problemy ktore kiedys mialam z cyklem to bedzie ryzykowne.

Jak myslicie czy antybiotyki opoznia troszke krwawienie z odstawienia?? Czy hormony robia swoje i bedzie tak jak zawsze :/ Dodam ze jest to dosyc silny antybiotyk "3 dniowy" :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka aha juz rozumiem Smile

mala_mi mysle ze przez antyiobtyki moze sie opoznic krwawienie..a nawet jestem tego pewna.
Powrót do góry
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet takie wywolane przez "sztuczne" hormony?
Bo przy normalnym naturalnym ze tak powiem cyklu to wiadomo... czesto tak mialam ale przy tabletkach wlanie nie wiedzialam czego sie mam spodziewac :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka gdy wyjeżdżała na żagle prosiła swojego ginekologa o jakąś tabletkę opóźniającą okres i pamiętam, że to była jedna jedyna tabletka którą się brało tylko raz i okres przez jeden miesiąc nie występował.
Tylko nie pamiętam nazwy tego. I nie sądzę żeby to było zdrowe Rolling Eyes
chyba tylko raz w roku czy jakoś raz na dobrych kilka miesięcy można wziąć coś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Nawet takie wywolane przez "sztuczne" hormony?
Bo przy normalnym naturalnym ze tak powiem cyklu to wiadomo... czesto tak mialam ale przy tabletkach wlanie nie wiedzialam czego sie mam spodziewac :/

czasami podczas antybiotykoterapii nawet krwawienie z odstawienia się przesuwa lub nie występuje. ale nie jest to oczywiście regułą.

to zależy jeszcze, jaki antybiotyk i jak długo. 3 dni stosowania nie wiem, czy mogą spowodować opóźnienie...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group