Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przerwa po miesiącu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 3:15 pm    Temat postu: przerwa po miesiącu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć dziewczynki zastanawiam sie czy nie zrobić sobie przerwy po miesiącu brania tabletek moj facet wyjechał na 3 miesiące i własciwie nie mam potrzeby ich brania...
za tydzien koncze pierwsze opakowanie cilestu...
nie wiem czy czegoś sobie nie rozreguluje i czy jest to bezpieczne jak przestane brac na jakis czas?
doradzcie mi kochane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak już robić przerwę to co najmniej na 3 miesiące. możesz to zrobić i jak rzeczywiście przez te 3 miechy nie zaczniesz znowu, to raczej nic nie powinno się złego wydarzyć. bylebyś po miesiącu nie stwierdziła, ze znów zaczynasz. no i najlepiej w sumie poradzić się lekarza w takiej kwestii
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro tak twierdzisz to nie bede robić tej przerwy... dopiero zaczynam je brac wiec nie chce sobie zrobić krzywdy...
dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group