Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przerwa a mdłości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:10 pm    Temat postu: Przerwa a mdłości Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. Skonczylam drugie opakowanie Novynette i teraz czekam na krwawienie. Podczas tych dwoch dni mam dziwne mdlosci i wrazenie ze obfitszy sluz... Dwa tygodnie temu kochalam sie z partnerem do konca i teraz obawiam sie ze moge byc w ciazy. Tabletki bralam bardzo regularnie-prawie co do minutki, zadnych wymiotow ani biegunki. Dwa razy zdazylo mi sie jednak nie popic tabletki od razu tylko po pewnym czasie. Czy to zle? Dadam, ze stosuje jeszcze globulki i podczas ostatniego zblizenia, ze mialam sie jak wykapac i obawiam sie, ze plemniki mogly sie jakos we mnie zagniezdzic.... Boje sie ze tabletki na mnie nie dzialaja i jeszcze w ciazy... Crying or Very sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przestań panikowac. Skoror regularnie bierzesz tabletki to nie ma mozliwości na ciążę, tym bardziej że dodatkowo używasz globlek.
Poczekaj spokojnie na okres i nie denerwuj sie bo przez stres okres sie spóźnia
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mowisz? po stosunku bolal mnie brzuch tak jakbym miala jajeczkowanie... to bylo ok 12 tabletki... w miedzyczasie dwa dni bolaly mnie piersi ale to przeszlo.... Boje sie, ze zbyt wczesnie zaufalam tabletkom
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawde nie masz się czego bać. Wiem co mówie bo sama brałam tabletki. Gdy sie je bierze to tak jakbyś traciła płodność. Okresy też są "sztuczne". Nie masz sie czego obawiać. Spokojnie czekaj na okres.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty87



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett napisał:
tak mowisz? po stosunku bolal mnie brzuch tak jakbym miala jajeczkowanie... to bylo ok 12 tabletki... w miedzyczasie dwa dni bolaly mnie piersi ale to przeszlo.... Boje sie, ze zbyt wczesnie zaufalam tabletkom


moze warto poczytac cos o tab. anty.
jak wiadomo // a moze i nie// podczas brania tabl. anty nie wystepuje jajeczkowanie - tabl. te hamuja owulacje :] a jesli juz jakims cudem do niej dojdzie to dodatkowo sluz jest zageszczany ze plemniki nie potrafia go przebyc lub jesli jakas "gadzina" dotrze to wtedy jajeczko nie moze sie zagniezdzic... tabl. tyle robia i dlatego skutecznie nas zabezpieczaja Smile

nic sie nie martw, w ciazy nie jestes... nie panikuj tak... a zaufaj tabl.anty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrcze... dziekuje... Naczytalam sie o tabletkach juz tyle, ze obudzona w nocy o polnocy jestem w stanie odpowiedziec na kazde pytanie... Sek w tym, ze kiedy kochalismy sie bez prezerwatywy i dotralo do mnie, ze "cala zawartosc" jest we mnie strasznie mnie to przerazilo... no i jeszcze te mdlosci, ktore wiem, ze zapewne sa skutkiem ubocznym brania tabletek to wydaje mi sie ze to objaw ciazy... kilka razy dziennie sprawdzam czy mam bardziej brazowe brodawki i czy bola mnie piersi albo czy juz pojawila sie u mnie ciemniejsza kreska na podbrzuszu... Podczas wizyty u ginekologa rozmawialam o moich ciazofobiach no i przepisala mi wlasnie novynette... czuje sie po nich bardzo dobrze... zero plamienia (podobno to oznaka zbyt malej dawki hormonow dla organizmu) takze mam nadzieje, ze wiedziala co robi....
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeste wszystko ok, nie masz się zupełnie niczym przejmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group