Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przepuklina udowa ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asthra



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 8:24 pm    Temat postu: przepuklina udowa ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem - wczoraj po jeździe konnej załważyłam spore otarcie na wewnętrznej cześci uda, nie było by w tym nic dziwnego, ale jest ono sporo spuchnięte w momencie mocnego dociśnięcia wyczuwalny jest guzek. Czy to możliwe, że to przepuklina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe... ale może to zwyczajny guz po uderzeniu? guzek się jakoś przemieszcza pod skórą czy nie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe że powiększone są węzły chłonne. Otarcie=zakażenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asthra



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy guzek się przemieszcza nie wiem...opuchlizna jest duża, guzek mały, przy otarciu.Otarcie jest małe guzek też nie wielki, nie boli przy nacisku...nie boli jak coś podnosze, nie czuje ucisku, boli jak siadam, jak chodze, ale to taki ból jak zwykle przy zakwasach, stluczeniach...mam nadzieje, że to nie przepuklina, boli jak przy normalnym stluczeniu, po za tym chyba przepuklina nie wyskakuje tak odrazu...jednak troszkę się boje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group