Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przepisywanie tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to logiczne ze jak jest zmiana składu to lepiej uważać...

Prawdopodobieństwo niewielkie Smile Myślę że mozesz być spokojna. aczkolwiek ja bym mimo wszystko uważała Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze nic sie nie stanie Wink
ale dziekuje za odpowiedz ;*
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja w środę biorę ostatnią tabletkę Yasminelle
i przechodzę na Sylvie20. lekarz nic nie mówił o tym by uważać ale lepiej chyba uważać Very Happy
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pyatanie . ginekolog przepisłał mi diane 35 na 2 miesiące a pożniej na 4 miesiące yaslimelle.skończyłam 2 opakowania diane 35 zrobiłam 7 dniowa przerwe i wziełam piersza tabletke yasminelle . czy moge sie kochac bez zabezpieczenia nawet 2 dnia ?????bo sie kochałam do konca!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe widzę ze mamy podobne problemy Razz
no ja się kochalam 2go dnia z parę razy do konca wiec porzadna dawkę plemnikow dostałam, i mam nadzieje ze skoro lekarze nam nic nie mowili o dodatkowym zabezpieczeniu to raczej jestesmy zabezpieczone ;P
ale lepiej pamietac nastepnym razem zeby uwazac..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde mam stres ja pierdziele jaki człowiek jest głupi czasem, ale mysle ze bedzie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nigdy do końca się nie kocham. mamy inną formę kończenia Wink
mojemu partnerowi pozwolę skończyć w sobie dopiero wtedy, kiedy oboje będziemy pragnęli maleństwa. tej chwili jeszcze nie ma Wink
ale w sumie ja myślę. że gdyby zdarzyło sięcoś nie tak.. to chyba jednak podołamy tej sytuacji Wink

tylko interesuje mnie jedno... co by było gdybym wpadła... i brała tabletki nie wiedząc o ciąży... to mnie przeraża... tylko to... bo to różnie bywa.
jakby to na dziecku by się odbiło...
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka, maja20 powinno byc wszystko ok, ale mimo wszystko lepiej uważać Smile

zagubiona_ona przy gwałtownym odstawieniu hormonów mogłoby dojść do samoistnego poronienia, zaś przyjmowanie ich w trakcie ciazy, moze doprowadzic do wad płodu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale szanse sa ze tabletki nie zadziałały od pierwszej i mozliwość wpadki istnieje?tym bardziej ze diane 35 sa mocniejsze a yasminelle niestety słabsze i zrobiłam przerwe 7 dniowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no u mnie o tyle lepiej ze w yasminelle mialam 0.02 mg etynyloestriadolu a w cilescie ktory teraz biorę jest 0.035mg, z tym ze drugi skladnik sie rozni.
w yasminelle mialam 3mg drospirenonum a w cilescie 0.250 mg jakiegos norgestimatum. Czy ta roznica ma jakis wiekszy wplyw na dzialanie antykoncepcyjne?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group