Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przenoszona ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skoro tak, to czym się martwić? Niech tylko obserwuje ruchy dziecka, samopoczucie no i uważa na siebie rzecz jasna Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszyscy by już chcieli żeby mały był na świecie i od dwóch tygodni zamęczana jest sms'ami "czy już???" Wink

ja z kolei osobiście nie spotkałam się nigdy z czyms takim.
Większość moich ciężarnych koleżanek w 9 miesiącu już leżały plackiem w łóżku, bo były tak ociężałe, słabe.
A ta.... 2 tygodnie po terminie i lata sobie po ogródku i po miescie na spacerki Shocked Mr. Green bo jej się w domu nudzi Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja wiem jak to jest...Sama bardzo czekałam na swojego chrześniaka i się nie mogłam doczekać... Very Happy

I bardzo dobrze, że czuje się świetnie...Stanowi wyjątek potwierdzający regułę Laughing Tylko niech sama na te spacerki nie chodzi, bo jak na takim spacerku zacznie rodzić to ciekawie będzie Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martiinka



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:12 am    Temat postu: Po terminie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam jeśli taki wątek już jest ale nie mogę go odszukać.
Pytanie moje jest takie termin miałam na 27.czerwca dziś 29 i nic Sad
Nie wiem co robić to moja pierwsza ciąża chciała bym już mieć moją malutką przy sobie.
Co mam robić czekać może wywołać ?
Jestem zagubiona Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy od lekarza. Termin masz na konkretny dzień ale do tego należy +/- 2 tygodnie Wink. Dopiero po tym terminie zaczynają wywoływać poród . Oczywiście należy skonsultować to z lekarzem i sprawdzić czy wszystko w porządku.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie. wiekszosc kobiet rodzi po terminie. kazda ciaza jest inna. nic sie nie martw.malenka wie kiedy ma wyjsc Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Martiinka
dziewczyny mają rację . tak naprawdę to najbardziej wiarygodny termin porosu to ten podawany na samym początku ciąży. jednak lekarz raczej nie jest w stanie precyzyjnie określić kiedy mała przyjdzie na świat.
mojej siostrze np lekarka zalecała chodzenie po schodach i mycie / odkurzanie podłóg Very Happy ważne by być w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym i wszelkie wątpliwości z nim wyjaśniać .

i wiesz- może to i dziwnie zabrzmi- ale naciesz się spokojem póki możesz Smile
potem będziesz marzyć o chwili dla Ciebie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martiinka



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie chyba już coś rusza bo dzisiaj zauważyłam taką różową ciągnącą wydzielinke zapewne ten czop więc coś rusza się jak myślicie ?? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nie czop odchodził ale był bezbarwny. Po 4 dniach urodziłam
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martiinka



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pilne pytanie dzisiaj zobaczyłam u siebie różowy śluz teraz wyciekaja ze mnie takie brazowe upławy czy to juz ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group