Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przenoszona ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziecko na szczęście się rusza. wody płodowe są czyste.
dzisiaj stwierdzili, że podawanie kroplówek nie ma sensu jeśli ona nie ma swoich skurczy.
cały czas mówią, że może termin porodu był źle wyliczony.
tylko nie wiem ile jeszcze będą czekać;/
ponoć jutro mają poinformować o podjętej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taaaaaaaaaaa Rolling Eyes Confused mowia tak kolejny raz..a jutro okaze sie ze pojutrze a pojutrze ze po po po jutrze...ludzie ile mozna... Neutral a moze ona zła date ost. miesiaczki podała.. ;/ kurde Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no może.
dzisiaj była na dokładnym (jednym z najdokładniejszych) USG i lekarze stwierdzili, że z dzieckiem wszystko w porządku, że wody płodowe są czyste i że nic złego się nie dzieje.
dlatego na razie wstrzymują się przed cesarką.
też sądzą, że może coś z datą jest nie tak. i w zasadzie na wcześniejeszych usg padały różne terminy porodu. od 28 lipca do 6 sierpnia.
może dlatego lekarze czekają.
nie wiem.
ale pocieszające jest to, że z maleństwem jest ok.
dzisiaj dostała czwartą kroplówkę na wywołanie i nic. miała skurcze podczas kroplówki a potem zanikły;/
czyli nadal czekamy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urodziła się!! Smile
przed chwilą.
zdrowa dziewczynka. w skali Apgara dostała 10 punktów Smile
mierzy 57 cm i waży 3300 Smile
ma na imię Agatka:) i za kilka godzin jadę zobaczyć moją pierwszą chrześniaczkę ! Smile

jejku..ale się cieszęSmile
aha. dodam jeszcze, że poród odbył się siłami natury i przebiegł dość szybko:)

pozdrawiam
szczęśliwa ciocia Gosia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosia uff to super Smile całe szczescie ze z mała wszystk oK Smile powodzenia Exclamation Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
widziałam małą. jest śliczna Smile zakochałam się normalnie Smile
no i dowiedziałam się paru rzeczy.
po pierwsze wody płodowe były już lekko zielonkawe i dla pewności zrobią jutro małej i mamie badanie krwi.
poród był bardzo szybki.
bratowa krzykła że rodzi o 11:30 a już o 11:55 mała się urodziłaSmile
położna ledwo ją zdążyła naciąć.
ma dużo szwów ale jest zadowolona. po pierwszym dziecku lekarz spartaczył szycie. i teraz ten lekarz który ją szył zszywał powstałe rany oraz poprawiał (to co się dało poprawić) stare zszycie.
bratowa umie siedzieć (po pierwszym dziecku nie umiała) i powiedziała, że jej nawet za bardzo nie boli. Smile
obie czują się dobrze. mała cały czas śpi i płacze tylko jak chce jeść (ciekawe czy długo tak będzie) Smile
za kilka dni jak wszystko będzie ok wyjdą do domu. aż żal mi teraz wyjeżdżać na wakacje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale fajnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z dzisiejszych badań wynika że mała jest całkowicie zdrowa:)
obie z mamą czują się dobrze:)
dziękuję wszystkim za posty i zainteresowanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia1808



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: brzeg
PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

POMOCY!!! dziewczyny dzisiaj mi mija termin porodu a ja nie mam skurczy i nie wiem co robic? mojej lekarki nie ma,bo ma urlop a ja nie wiem co powinnam robic,bo nie chce zagrazac maluszkowi????!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz do innego lekarza. powinnien przyjac Cie.. mimo ze ciazy nie prowadził.wez karte ciazowa i wszystkie wyniki badan i maszeruj Smile nie zawsze w terminie dzidzius sie rodzi.szacuje sie ze + - 2 tyg.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group