Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przelewanie się, burczenie, gazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia867



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 9:34 am    Temat postu: Przelewanie się, burczenie, gazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od dłuższego czasu mam ogromny problem. Otóż nie mogę zwalczyć uczucia przelewania się w żołądku (najczęściej kiedy leżę na plecach), głośnego burczenia w brzuchu oraz ciągłych.. gazów. Zdarza się również, że miewam zaparcia. Jest to strasznie uciążliwe. Objawy te mam mniej więcej od roku. 4 lata temu miałam zapalenie jelita grubego, które zostało wykryte poprzez kolonoskopię. Dostałam tabletki Jucolon i było ok. Bóle brzucha, biegunki minęły jak ręką odjął. Czy może to być nawrót choroby tyle, że z innymi objawami, czy to zupełnie coś innego. A może to helicobacter?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo tez zespol jelita drazliwego Wink
najbardziej to mecza mnie te gazy. i na przemian biegunka z zaparciami...
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natalia867 najprostszym rozwiązaniem jest.. wizyta u lekarza.
test na obecność helicobater możesz kupić w aptece- koszt kilkudziesięciu złotych- i zrobić w domu.
skoro jednak objawy utrzymują się już taki długi okres czasu to warto skontaktować się z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group