Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przekluwanie ciala

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aarachne



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 6:56 pm    Temat postu: Przekluwanie ciala Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Smile Chcialam dowiedziec sie, co myslicie o przekluwaniu ciala ?
* jezyka * brwi * nosa * pepka * wargi itd.
czekam na ciekawe posty Smile :* pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam 7 dziurek w uszach i kolczyk w pępku. Moje zdanie?
No cóż, w uszach zostały mi dwie dziurki bo reszta zarosły, a kolczyk w pępku po prostu musiałam mieć, tak dla siebie;]
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

we wszystkich miejscach, co wymieniłaś oprócz brwi lubię kolczyki. dodałabym jeszcze brodę.
najbardziej chyba boli na kręgosłupie tak samo jak dziara.
ale co ja myślę? przeciwniczką nie jestem, ale sama mam tylko w uszach Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie od przekłuwania innych miejsc niż uszy odstręcza fakt, że kiedyś moje ciało zestarzeje się, a wtedy co? Pomarszczona babcia z kolczykiem w brwi albo w pępku? Wink

A poza tym niektórzy pracodawcy robią z tego powodu problemy w pracy, o szkole już nie wspominając... Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam tylko w uszach Smile ale maly w nosie tez ładnie wyglada. na brzuchu wg mnie juz nie modny Razz (sorki jak kogos obraziłam)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe, a pro po kolczyka w pępku, co z tego że nie modny\?? przecież zrobiłam go dla siebie a nie na pokaz.
Poza tym, jak będę stara i pomarszczona to i tak mi ten kolczyk będzie wisiał (hehe pewnie nawet dosłownie), a co do pracy oi szkoły, to sory ale ja nigdy nie przychodziłam z brzuchem na wierzchu do takich miejsc... Więc w pracy nie mogą robić mi problemów z tego powodu, bo najnormalniej na świecie, tego kolczyka nie widać.


wind, jeszcze jedno, jeżeli robisz sobie kolczyk, albo tatuaż, to tylko dla tego że jest to modne?? robienie takich rzeczy pod względem mody z mojego punktu widzenia jest co najmniej nie mądre, bo jak już tu nie którzy zauważyli, kolczyki i dziary są na całe życie, a nie na sezon...
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drapaka no masz racje, kolczyki mam tylko w uszach i zrobilam to dla siebie a nie mody Wink. Razz.
ps- jak bedziesz w ciazy to nie bedzie kolczyk w pepolku przeszkadzał? Smile zawsze mnie to zastanawialo >>> Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ci powiem jak będę w ciążySmile Cool myśle, że to zalezy od tego, jak będzie mi brzuch rósł, bo gdyby było tak jak miała moja znajoma, że jej brzuch nie wyglądał typowo jak w ciąży bo miała taki rozlany, to myśle że by nie przeszkadzał;]
jeżeli urośnie duży w kształcie piłki to zawsze można wyjać kolczyk;]
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam tylko kolczyki w uszach heheh Smile
ale zawsze w pepku mi sie podobalo i chyba sobie w koncu zafunduje ten maly gadzecik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko dodam ze nie kazdemu to sie udaje (tzn kolczyk w pepku). moja kolezanka chodzila do kosmetyczki i co? zamiast goic sie to zaczeło ropiec..bleee.miala mnostwo kłopotow,a na bank narzedzia byly sterylne i wogole higienicznie Smile. wiec dlaczego meczyla sie tak? dodam ze 3 razy podchodzila do zrobienia w pepku kolczyka i wkoncu zrezygnowała...jakos skora odmowila posluszenstwa i do dzis ma ohydne blizny Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group