Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przekłucie uszu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gomenasai



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 10:43 pm    Temat postu: Przekłucie uszu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem,że tu ten temat nie pasuje ale nie wiedziałam gdzie go wstawić.

Pod koniec ferii miałam przekłute uszy.
Wszystko dobrze,tylko,że od tego piątku spuchło mi jedno ucho,a z niego zaczęła spływać ropa (kolczyk wszedł mi do środka ucha).
Ciągle go wyciągam i potem znowu jest problem.
Co zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gomenasai
idź do lekarza. niech obejrzy ucho i stwierdzi o co chodzi.
ja tak miałam i zaraz potem dostałam zapalenia węzłów chłonnych i nie obyło się bez antybiotyku.
nie lekceważ tego.
nie jest powiedziane że będziesz potrzebować antybiotyku doustnego ale może antybiotyku w maści lub kroplach?
a jeśli ucho ropieje z powodu kolczyka? może jesteś uczulona? próbowałaś zmienić kolczyki na inny metal? złoto, srebro? z czego masz zrobione obecne kolczyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ratattuj



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej siostrze robiły się takie paskudztwa po przekłuciu uszu, przemywała je kilka razy dziennie wodą utlenioną na zmianę ze spirytusem salicylowym po tygodniu było wszystko ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kalamarnica



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznań
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spirytusem się nie przemywa... jak już to solą fizjologiczna i octeniseptem, przy stanie zapalnym trybiotyk. I to niekoniecznie jest ropa a pewnie limfa. Jak przebijałaś? Pistoletem czy iglą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kichico
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie sie nie paskudzily uszy, ale kolezanka nie toleruje w ogole kolczykow innych niz zrobionych ze zlota i srebra. Moze jestes uczulona na to z czego sa zrobione kolczyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group