Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przegryziona kość palca u stopy? (zdjęcia)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel92



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 9:32 pm    Temat postu: Przegryziona kość palca u stopy? (zdjęcia) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
we czwartek (dokładnie 9 czerwca ), wieczorem jakoś tak wyszło, że pies ugryzł mnie w stopę.

Dodam, że pies ma wszystkie potrzebne szczepienia, jest zdrowy.
Nie pokoi mnie obrzęk stopy przy miejscu gdzie zostałem ugryziony, ciągły ból ( pierwsza noc prawie nie przespana ), z każdym dniem coraz mniej mogę zginać palce. Aktualnie tylko duży palec się rusza reszta drgnie, gdy próbuję zgiąć w dół, lecz gdy próbuję zgiąć palce w góre, nie ruszają się. Chyba, że pociągnę na prawdę mocno to się ruszą, lecz ból jest okropny.

Rana po ugryzieniu się dość szybko goi , stosuję maść Tribiotic ( jakoś tak ) i zmieniam dość często opatrunek.

Do lekarza nie chcę się wybierać, bo w moim mieście to albo powiedzą - Idź do domu, to tylko stłuczenie. Albo po prostu nie mile wygonią. Gdy miałem uraz kolana ( Krwiak w kolanie, skręcenie ), powiedziano mi że jest tylko STŁUCZONE. Po 3 dniach od tej diagnozy trafiłem do szpitala Smile. Także, sytuacja tu jest nie miła. A daleką mam drogę do lekarza w innym mieście. Ale gdy już by było koniecznie to... trudno.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję wszystkim Smile

****
Zdjęcie stopy ( Godzinę po ugryzieniu, zdjęcie dodane po to by pokazać w którym miejscu nastąpiło naruszenie )
***** WIDOCZNE ŚLADY KRWI *****

http://i54.tinypic.com/2e5i1jb.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
imiol



Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grójec
PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma różnicy czy pies zdrowy czy nie jak zdrowy to lepiej ale do lekarza i tak musisz iść . Moją koleżankę ostatnio jakiś tydzień temu też ugryzł pies pojechała do lekarza pierwszego kontaktu a ten dal jej skierowanie do weterynarza bodajże ;o Tam dostała zastrzyk i musi jeździć przez 3 miesiące an te zastrzyki żeby wszsytkie wybrać . Problem w tym że przez 3 miechy 0 alko i unikać słońca ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group