Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedurodzinowe stany lekowe.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 12:38 pm    Temat postu: Przedurodzinowe stany lekowe. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że brzmi to smiesznie. Wink
Ale od 17 roku życia mam jakieś dziwne stany lękowe przed każdymi urodzinami :/
Przed 18-stką spędziłam prawie 2 tygodnie w łóżku, non stop spałam albo płakałam i użalałam sie, że jestem stara.
19-ste - to samo.
2o-ste - to samo.
Teraz zbliżaja się 21 i znowu... doprowadzam współlokatorki do napadów śmiechu, swojego faceta też, (bo nie mam jakichs większych problemów, mam wolne od 5 lutego, bo sesje za pierwszym podejsciem zdalam itd.) a ja chodzę po mieszkaniu jak w letargu i co chcwile płaczę, boję sie, że nikt nie bedzie pamiętam (choć zawsze dostaje mnóstwo życzeń), że jak zorganizuje jakąs impreze, to sie nie uda, itd.
Wiem, że jestem nienormalna (w końcu nie kończę 50-tki), ale no kurde nie wiem co mi jest.
Od rana do wieczora chodzę w piżamie, piję zielone herbatki i gapię w TV. :/
Może macie jakieś rady, jak się tego pozbyć?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojej Ty wiesz Ja tez zaczynam patrzeć pod tym kątem, że już nie bede nastolatką a w tym roku kończe 20 lat. Jak patrze na te 15 , 16 latki to troche mi smutno bo po 20 to świat się zmienia. Nie wypada robić już tego co robi nastolatka i ubierac się jak nastolatka... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group