Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedawkowanie paracetamolu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reaver



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 12:55 pm    Temat postu: Przedawkowanie paracetamolu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

we wtorek około 16 wziąłem z 50 tabletek typu paracetamol , trafiłem do szpitala dwie godziny po zjedzieniu , wszystko ok było płukanie , potem leżałem dawali mi kroplówkę, w piątek wyszedłem i do dzisiaj mi się kręci trochę w głowie(troche inne uczucie ale nie wiem jak to nazwać) i mam pytanie czy to nie dlugo przejdzie ??


nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

reaver wszystko zależy od Twojego organizmu. jak szybko metabolizuje leki.
w przyszłości radzę sprawdzić co z sercem- nadmiar paracetamolu może je uszkodzić.

czy to była próba samobójcza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
reaver



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, jak lekarze mówili na szczęście serce było w porządku ,a czy to była próba samobójcza..po części tak ale cieszę się, że nie umarłem chociaż bardziej na myśli miałem wymioty i rozczulenie się bliskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po części tak

czy byłeś konsultowany psychiatrycznie?
nawet działanie mające na celu zwrócenie na siebie uwagi jest próbą samobójczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
reaver



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w szpitalu przyszedł do mnie pogadać psychiatra , wszystko było ok ale nie długo idę właśnie do psychiatry na rozmowę, na szczęście nie brałem nigdy narkotyków, nie paliłem ani nie piłem piwa , tak to bym musiał jechać jak kolega w mojej sali z łózka obok na dwa tygodnie się leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

reaver dobrze, że idziesz do psychiatry. każdy taki "wyskok" powinien być konsultowany ze specjalistą.
to, że kolega musiał iść na leczenie raczej nie wynikało z tego, że w przeszłości brał jakieś używki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group