Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedawkowanie kofeiny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martusia90



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 6:52 pm    Temat postu: Przedawkowanie kofeiny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich.
Mam następujący problem:
W poniedziałek udałam się do lekarza ponieważ poprzedniej nocy nie spałam i strasznie waliło mi serducho. (nie wspomniałam o tym ze poprzedniego dnia ok godz 22 wypiłam ok 2 red bulli i wcześniej kawę)
Na miejscu zmierzono mi ciśnienie które wynosiło 150/95 tętno 132 i skierowano do szpitala.
W szpitalu stwierdzono przedawkowanie kofeiny. Przepisano mi leki z względu na wysokie tętno PROPRANOLOL które mam stosować przez 2 dni.
Mój problem polega na tym że nie mogę jeść , bo po jedzeniu mam mdłości, czuje się jak taki duszek... nie mam siły, nogi mam jak z waty, nie mogę się na niczym skupić, mam natłok myśli, nie mogę spać,i czasem kręci mi się w głowie. Chciałabym znowu funkcjonować normalnie. Myślicie że to dlatego iż jestem osłabiona i powinnam się czymś wzmocnić?? Sad

Nie piszemy Caps Look`iem / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem byłoby wybranie się do lekarza i opowiedzenia o dolegliwościach, bo być może jest to reakcja na przyjmowane leki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 3:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam arytmię serca i w ogóle nie powinienem pić kawy. I uprawiać sportów, a ja na przykład bardzo lubię w piłkę nożną gra. Czasem jak gram to mam problemy z załapaniem powietrza, ale co tam nie przejmuję się tym. Touluse Lautrec był kaleką, miał jeszcze większe problemy zdrowotne a nie narzekał na brak powodzenia i przyjaźnił się z samymi największymi!
„Dostatek i pokój rodzą tchórzów, surowość jest zawsze matką dzielności”
- Shakespeare
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc podoba mi sie twoje podejscie do życia henri grunt to optymizm ! wazna jest wiara i nie przejmowanie sie zbytnio dolegliwosciami ale kiedy ma sie arytmie serducha jednak trzeba troche zestopowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sky-100



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może masz problemy z hormonami? tarczycą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group