Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przechowywanie żywności.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalmania



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 5:46 pm    Temat postu: Przechowywanie żywności. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej i chcemy dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo.
Zastanawiam się nad przechowywaniem żywności. Czy chowacie do lodówki warzywa i owoce, a jeżeli tak to czy do foiowych woreczków czy wogóle bez woreczków???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zależy, jakie warzywa i jakie owoce. niektóre powinny być przechowywane w warunkach chłodniczych, inne w pokojowych. jedne bez dostępu światła, inne wręcz odwrotnie..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zależy też od tego jaką masz lodówkę. Ja mam lodówkę Samsunga która ma technologię Silver Nano Health System i dzięki temu jak wkładam np. rzodkiewki do lodówki to ponad tydzień są świeże.
Poza tym nie trzymam ich w foliwych woreczkach tylko bezpośrednio w szufladzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stela tez mam ta technologie tyle ze w pralce Smile ale nie kazdego stac na Samsunga Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Stela tez mam ta technologie tyle ze w pralce Smile ale nie kazdego stac na Samsunga Smile


Rozumiem Cię, ale pisze o technologii która naprawde działa i produkty są długo świeże. Zresztą ten Samsung to nie tylko nano technologia. Przecież to też lodókwa i to całkiem dobra:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka1



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu większość produktów zamykamw próżniowych opakowaniach, dzięki temu są znacznie dłużej świeże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group