Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebity Palec gwoździem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ognisty



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 2:03 pm    Temat postu: Przebity Palec gwoździem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w Sobote wieczorem przebilem sobie duzy palec gwozdziem , na szczescie obok paznokcia zaraz , dziura jest na wylot jak i z dolu i z gory krew leciala , nie moge chodzic noge mam spuchnieta kuleje lub skacze na 1 mam pytanie denerwuje mnie bardzo to minely juz ok 2.5 dnia 3 a w sumie dalej to samo , mam pytanie po ilu taka rana sie zagoi ze bede mogl normalnie chodzic jak to przyspieszyc prosze o rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinieneś pójść do lekarza. niech to zobaczy . na pewno trzeba to odkażać i bandażować tak żeby nie dostał się do tego brud.
są też preparaty przyspieszające gojenie i zarastanie ran. to jednak musi zalecić lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group