Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przebarwienia skóry na nogach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekp



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 4:14 pm    Temat postu: przebarwienia skóry na nogach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przebarwienia skóry przybrały intensywny wygląd w ciągu 5 najbliższych lat. Sam mam 52 lata.
Co to może być? Czy można to jakoś usunąć bo ładnie to nie wygląda...Te przebarwienia maja kolor brązowy choć na fotce kolor troszkę inny.

[zdjęcie się nie wczytuje - usuwam]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że te przebarwienia spowodowane są zbyt dużą ilością promieni słonecznych, chociaż dziwne, że taki efekt utrzymuje się już od kilku lat. Proponuję stosować przez jakiś czas delikatny peeling i próbować zetrzeć ten naskórek, bo być może plamy nie sięgają w głąb skóry i w taki sposób uda się je usunąć. Dodatkowo w aptekach dostępne są kremy rozjaśniające i przynoszą one dobre efekty. Jednak wizyta u dermatologa byłaby dosyć przydatna, ponieważ może to być uczulenie na jakiś produkt w kosmetykach lub zwyczajnie na pewien składnik Twojej diety i dopiero wyeliminowanie ich sprawi, że plamy znikną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacekp



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Mam przepisane tabletki na rozrzedzenie krwi. Może to też powód. Mam jeszcze jedno domniemanie że to od potu. Może to wina diety..hm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group