Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

przebarwienia pigmentowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulina89



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 7:48 pm    Temat postu: przebarwienia pigmentowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niewiem czy dobrze trafilam z tematem;( w kazdym razie od urodzenia mialam taka brunatna plamke na lewej lopatce i ona z wiekiem mi sie poweikszala.szczegolnie od slonca.nie opalam sie.i oglnie unikam slonca.ale te plamy sa troche kerpujace.mam je tez na lewej rece.czy jest jaka mozliwosc usuniecia?jak narazie kamufluje to samoopalaczem.troche pomaga.aha i czy to juz do konca zycia bedzie mi sie powiekszalo?juz nierosne.slonca tekze unkiam a one i tak sie powieszaja.dermatolodzy twierdza ze nic sie z tym niezrobi... ale moze ktos ma podobny problem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad
Powrót do góry
paulina89



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze takie przebarwienia da sie usunac jakas mascia Question lub kremem Question nikt nic niewie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rayne



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Skawina
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Da się usunąć to laserem w specjalnym zakładzie,ale najpierw idź do dermatologa,który postanowi czy można.Niektóre znamiona nie powinny być usówane,gdyż groziłoby to nowotworem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group