Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebarwienia na twarzy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fusin



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:34 pm    Temat postu: Przebarwienia na twarzy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Otóż od pewnego czasu za uważyłem , że mam bardzo często przebarwienia na twarzy (na policzkach) koloru rozowego/czerwonego . Od czego to może być ? Coprawda siedze często przed komputerem, ale rownie czesto uprawiam sport, tak ze nie sadze zeby to mialo zwiazek z komputerem ani zmęczeniem. Co może być przyczyną takich przebarwień ? I jak się ich pozbyć ?

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć Wink
te przebarwienia się pojawiają w jakiś konkretnych momentach czy się nagle pokazały i tak są?

ja mam czerwone trzy plamy na poliku, wynikające z tego, że jak byłam mała mama mnie posmarowała linomagiem i wyszła ze mną na mróz i to zamarzło mi na poliku :/ może sobie podrażniłeś lub zacząłeś stosować nowy specyfik do twarzy (krem do golenia itp?).
jeszcze przebarwienia tylko troche mniej czerwone, bardziej brązowe mogą oznaczać problemy z wątrobą...

jak się pozbyć? najpierw trzeba znaleźć przyczynę. jeżeli są to trwałe przebarwienia, to mozna spróbować smarować maścią np. tointex, podobno maseczka z ananasa czy cytryny jest niezła.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fusin



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie czasami te przebarwienia są a czasami nie ;/ Wiec jest to bardzo losowo. ale zauwazylas pewna istotna rzecz , mianowicie gole sie 2 razy w tygodniu i sprawdze, czy to moze byc od tego. Spróbuje tego tointexa moz pomoze Smile A problemow z watroba raczej nie mam bo tak jak napisalem sa barwy rozowej/czerwonej . Big thx, tematu nie zamykaj, napisze czy pomoglo, a moze ktos jeszcze cos wlasnego doda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group