Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebarwienia na klatce piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anhilation



Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 3:31 pm    Temat postu: Przebarwienia na klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.


Niestety mam cerę podatną na trądzik i wszelakie syfy męczą mnie i to już od dłuższego czasu, ale objawy są na tyle małe, że mi nie przeszkadzają. Natomiast w zeszłym roku mniej więcej w okresie wakacyjnym trądzik, syfy przeniosły mi się na klatke piersiową niby nic strasznego, ale z czasem pryszczy wyskakiwało coraz więcej, kupiłem pewien krem i już nie mam praktycznie z tym problemu, jednak pozostały mi małe blizny i przebarwienia.

Zwracam się do was z zapytaniem czy istnieje jakiś krem który może je zlikwidować, zmniejszyć, uniewidocznić cokolwiek by nie były one takie widoczne? Byle były one jaśniejsze
Zależy mi by lek/krem był bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez recepty to cepan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anhilation



Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy leki na receptę są zauważalnie dużo lepsze?
Jeżeli tak to nie ma problemu i nawet po znajomości mógłbym sobie recepte załatwić Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group