Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pryszcz/zaskórnik(??) nie do usunięcia ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bigred



Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:17 pm    Temat postu: Pryszcz/zaskórnik(??) nie do usunięcia ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
wyskoczył mi jakieś 3tygodnie temu pryszcz/zaskórnik na policzku, na początku był to wielki zaczerwieniony chyba pryszcz, którego nie wyciskałem bo nie był biały, cały czas pozostawał czerwony, jak już się zaczął zmniejszać to myślałem, że mam problem z głowy. Niestety od 1,5 tygodnia utrzymuje się w tym samym stanie, jako mały zaczerwieniony "pryszcz", który jest twardy pod skórą !! Da się to pozbyć w jakiś sposób, jak na razie tylko spirytusem go traktowałem. Jestem mocno załamany tą sytuacją obawiam się, że coś takiego zostanie mi na zawsze. Czy da rade jakoś to usunąć przebić igłą czy co ?? POMOcY dodam że jestem mężczyzną i mam 24lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie radzę tego przebijać. Spróbuj użyć jakiegoś odpowiedniego preparatu na opryszczki czy właśnie syfki. Vratizolin może.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 7:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bigred
przebijając możesz doprowadzić do pogorszenia stanu. wda się proces zapalny i dopiero będziesz miał problem.
albo idź do apteki po odpowiednie preparaty albo do lekarza po jakąś maść/ płyn na receptę. z doświadczenia Ci powiem, że takie robione są najskuteczniejsze (przynajmniej u mnie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bigred



Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to jest możliwe ze to może mi zostać do końca życia ?? spotkał się ktoś z taką sytuacją z nieznikającym "pryszczem". Zamówiłem sobie Benzacne,10%
Maść cynkowa
przeglądając net w poszukiwaniu podobnych historii, mam nadzieję że pomoże, bo inaczej będę oszpecony do końca życia :/. cholernie dołująca sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bigred
nie wiem. tylko lekarz w bezpośrednim badaniu może powiedzieć czy to zostanie czy nie. choć i on może nie do końca wiedzieć.
to co nam się wydaje pryszczem może się okazać czymś innym.
dlatego zamiast panikować i załamywać się idź do lekarza. najlepiej dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bigred



Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizyta u dermatologa w moim mieście to odstanie miesiąca w kolejce a na prywatnego mnie nie stać, trudno widać będę musiał odczekać swoje
dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bigred
możesz iść do ogólnego. on też powinien coś poradzić Smile
ps. u mnie jest tak samo. a czasem czekanie trwa ponad 2 miesiące. ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group