Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Provera a endometrium

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka40



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 7:47 pm    Temat postu: Provera a endometrium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem,może ktoś miał coś podobnego?

miesiączkę miałam 26.04 do 1.04
potem było 11 dni przerwy
od 12.04 do 20.04 miałam dziwne jasne krwawienie
poszłam do rodzinnego ginekologa,który zapisał mi lek(nie pamiętam nazwy)
krwawienie ustąpiło na drugi dzień,a tabletki miałam brać prze 10 dni po skończeniu za 14 dni miałam dostać miesiączke
na drugi dzień od skonczenia tabletek dostałam znowu silne krwawienie,poszłam prywatnie do ginekologa,od 2.05 mam zapisaną Provere,miała mi zatrzymać krwawienie,lub miałam tylko plamić,dziś biorą ją 8 dzień a nadal mocno krwawie,dzwoniłam do lekarza,powiedział że tak może być,ale za dwa dni kończę ten lek i mam dostać obfitą miesiaczke(tak powiedział lekarz)ale czy to normalne?przecież ja przypuszczam że mam już anemie,sama kupiłam sobie żelazo i je zażywam.................od pierwszego dnia miesiaczki mam obliczyc 16 dni i ponownie brac Proverę,ale ja nie będe wiedziała kiedy mam naprawdę miesiaczke jak wciąż krwawie..............czy to jest normalne że tak długo krwawie?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy z jakiego powodu przepisał Ci ten lek...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka40



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepisał mi abym przestała mocno krwawić a jedynie tylko plamić,ponieważ moja błona śluzowa macicy ma 2cm,a lekarz powiedział że powinna mieć 1cm,i jak ta błona się nie złuszczy to mam być łyżeczkowana....ale ja nie plamie tylko mocno krwawie jak przy obfitym okresie,przeciez jak ja skoncze te leki to skad będe wiedziała kiedy mam 1 dzień miesiaczki,jak mam ciagle krwawienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobiez ten lek do konca i dzwon jutro do lekarza i sie umow na lyzeczkowanie bo to juz jest prawie krwotok. Dziwie sie lekarzowi...może zmien lekarza prywatnego w ogole...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amelii3010



Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 11:57 am    Temat postu: endomerioza a lek provera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lyzeczkowanie jest ok nie boli ale bylam prywatnie, mialam wlasnie krwotoki wczoraj dostalam okres po lyzeczkowaniu i jest super normalnie

Dodano po 2 minutach:

Dzisiaj mam brac lek na endometrioze Provera, jest to lek sterydowy boje sie bo czytam jak strasznie sie po nim tyje kiedys bralam takie leki i za kazdym razem tylam w 10 dni 10 kg koszmar a ponoc nie ma innego leku, poza tym mam problemy zoladkowe a w ulotce pisze nudnosci i wymioty i lecze sie na nerwice a tam jest napisane depresja i nerwowosc to nie brac i co ja mam teraz robic____
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group