Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proszę o pomoc problemy w jamie ustnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max24



Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 7:20 pm    Temat postu: Proszę o pomoc problemy w jamie ustnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o pomoc lub o podpowiedź co mi może być od roku czasu mam problem z językiem i gardłem . Gardło mam całe przekrwione do tego bardzo czerwone migdałki nie mam kaszlu ani gorączki zbiera mi się biała wydzielina którą muszę wypluwać . 2 miesiące po pojawieniu się tych objawów powiększyły mi się węzły chłonne szyjne i podżuchwowe które były bolesne nawet bardzo obecnie nie bolą . Do tego mam na końcu języka takie malutkie białe kropeczki pojawiają się też czasem jakby na boku języka .Robiłem sobie wymaz z gardła nie wyszły mi drożdzaki . Co to może być proszę o jakąś podpowiedź . Byłem bardzo długi okres czasu za granicą i nie chodziłem z tym do lekarza . Teraz wróciłem do polski byłem u lekarza rodzinnego to najpierw mówił ze to angina dostałem leki nic nie pomogło . Poszedłem zrobiłem wymaz na bakterie wyszło mi E.Coli +3 zrobiłem dodatkowo morfologię która jest Ok tylko Eozynofile podwyższone . Pani doktor zapytała się czy mam jakieś pasożyty i dała mi antybiotyk na e.coli który nic nie pomógł . Znów musiałem wyjechać i zostawiłem sprawe tak jak było ale to mi nie przechodzi . Dodatkowo zacząłem mieć jakby bóle z lewej i prawej strony brzucha jakby wątroba i śledziona i czasem czuję się zmęczony . Jeszcze te węzły chłonne czy one pojawiły się przez tą przewlekła infekcję w jamie ustnej ............... aż boję się o tym mysleć .Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudny orzech do zgryzienia, po pierwsze to dziwie Ci się, że mimo tak długiego okresu objawów, postanowiłeś zostawić problem i wyjechać:/ Zdrowie jest najważniejsze, jest jedno...

Kontynuując, jak wspominałam, to bardzo trudny orzech do zgryzienia:/ Może udaj się do specjalistycznej kliniki? Typowo, zajmującą się takimi sprawami, nie publiczny szpital - bo tam jak leczenie wygląda, dobrze wiemy:] Jest kilka dobrych klinik otolaryngologicznych w polsce, więc możesz to sobie sprawdzić, nawet - na stronach powinny być różne choroby, więc może znajdziesz objawy pasujące do twoich. Nie wiem z jakiego regionu polski jesteś, więc też nie wiem co Ci polecić...

Ta, wątroba i śledziona, to może jakiś przerzut choroby... To wszystko wskazuję, na objawy jakiegoś łagodnego nowotwora, nie złośliwego - chodź to plucie wydzieliną, jest bardzo podejrzane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group