Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proszę o pomoc - plamienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 12:27 pm    Temat postu: Proszę o pomoc - plamienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Przyjmuję tabletki dylette juz od jakiś 2 lat ( najpierw tabletki yaz, ktore po jakimś roku zostaly mi przepisane na tabletki daylette). Okres powinnam dostać dnia 16 listopada i tak tez dostałam, ale juz od dnia 11 listopada mialam plamienia, ktore trwaja do dzisiaj. Myslalam, ze moze po okresie to przejdzie, ale nie przeszlo. TRroche sie tym martwie, poniewaz nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam. Bardzo prosze o porade, czy to minie, czy powinnam udać się do lekarza. Dodam, ze te plamienia nie sa duze. Chciałam udać się do swojej pani ginekolog, ale jest na urlopie do 11 grudnia. Przeczytalam gdzies na internecie, ze przyczyna moze byc tez zbyt dlugie stosowanie tabletek. Bardz o prosze o porade. Dodam, ze w niedziele, przerz caly dzien bylo "czysto", tylko nad ranem jak wstalam bylo troche krwi, dzisiaj rano nic nie bylo. Juz sie ucueszylam, ze mi przeszlo a teraz widze, ze znowu jest.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group