Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prosze o pomoc, obawiam się najgorszego przez nałóg

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TrAcer90



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 10:21 pm    Temat postu: Prosze o pomoc, obawiam się najgorszego przez nałóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam na imię Adrian, lat 19. Mój problem zaczął się hm… około 3 miesięcy temu. Bo wiem czuję w przełyku lub krtani jakbym coś tam miał, pierw czułem tylko po prawej, bądź lewej stronie, teraz czuje to na środku, jest to dość uciążliwe. Ost. Byłem u lekarza, wstawałem wcześnie rano i smarkałem lub plułem śliną z niewielką ilością krwi, okazało się, że mam zapalenie zatok, lekarka pytała się mnie czy boli mnie gardło, lecz w przeciągu tych paru dni mnie nic nie bolało i nic nie czułem. Gdy byłem wyspany ślina oraz śluz z nosa z krwią nie występowały. Od ost. Wizyty u lekarza czuje prawie to coś w gardle, dzień w dzień. Od paru dni chodzę jakbym miał Adh, od dwóch dni ciężko mi zasnąć. Spodziewam się najgorszego „raka” ;/ pale papierosy od 3 lat. Często pluje śliną taką gęsto, która zawsze wyciągam z „płuc” nie wiem jak to nazwać takie charkanie… Dziś też miałem takie uczucie, lecz byłem u kolegi, jadłem chipsy paliłem papierosy, piłem piwo i nie czułem tego w gardle, dopiero teraz pisząc to odczuwam po lekku. Dodam, że nie zauważyłem bym miał problemy z przełykaniem. Proszę o pomoc! Bo bardzo boje się o swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź jeszcze raz do lekarza. powiedz jej o co chodzi i czego się boisz.
zrób prześwietlenie płuc. do tego badanie krwi + OB.
jeśli coś czujesz w gardle to może masz tam jakieś bakterie? warto popytać o wymaz z gardła.
ten ucisk w gardle to może być tarczyca lub nerwica.
trudności w zasypianiu i ciągła nerwowość mogą wynikać z faktu, iż boisz się, że masz raka. takie samonakręcanie się.
idź do lekarza, zrób badania. i może czas rzucić palenie, co ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group