Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prosze o pomoc =( nie wiem co mi jest - lekarze tez nie =(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matt86



Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 3:51 pm    Temat postu: Prosze o pomoc =( nie wiem co mi jest - lekarze tez nie =( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imie Mateusz mam 21 lat . Probuje teraz szukac odpowiedzi na to co mi jest w internecie bo lekarze nie wiedza ...
okolo 3 lat temu pewnego ranka jak wstalem poczulem lekkie uklucie w klatce piersionej po lewej stronie mostka dokladnie w miejscu laczenia rzeber z mostkiem, taki stan tral jakis rok czasu codziennie gdy wstawalem lekkie uklucie potem przerodzilo sie to w cos innego nie bolalo mnie ale jak sie przeciagalem to mi przeskakiwalo cos w mostku po lewej stronie, nastepnie do tego doszedl obojczyk lewy jak nim poruszam to czuje ze jest jakby pekniety albo cos w tym stylu bo wyczowam palcami ze cos przeskakuje jest poprostu inaczej niz w prawym, teraz na dzien dzisiejszy jest tak ze jak jestem chwilke w jednej pozycji i wstaje i chce sie rozciagnac mam uczucie w mostku po lewej stronie jakbym mial sie zaraz rozerwac taka blokade i to boli ale jak chwilke tak poprobuje to mi przeskoczy i jest dobrze teraz przeskakuje tez z prawej strony, a jak rozciagam rece do tylu to na wysokosci mostka tyle ze od strony kregoslupa mam dziwne uczucie jakby sie cos ruszalo nie wiem co to jest, promieniuje mi to do lewej reki, i lewa lopatka mam wrazenie jakby mi opadla troche nizej niz prawa, no i najgorsze .... mam czesto dziwne uczucie strachu... mialem robiony rezonans barku i kregoslupa szyjnego niic nie wykazalo lekarz nie chcial mi zrobic rezonansu mostka bo powiedzial ze tam nic nie moze byc przyczyna, pytalem sie go bo slyszalem ze jest takie cos jak zerwanie laczen zebrowych z mostkiem to mi powiedzial ze to nie mozliwe .... od jakiegos czasu mam tez bole glowy tak z 3 cm nad czolem na srodku , uczucie ze sie poprostu rozpadam ... ze kosci przestaja trzymac ...naprawde prosze was o pomoc jezeli wiecie chociaz troche co to moze byc ... =(( bo to jest naprawde meczace =(( nie wiem czy to moze cos miec wspolnego ale mam schorzenie kregoslupa Spina Bifida S1 czy jak to sie pisze wrodzone i przy wysilku kregoslup boli .
czekam na odpowiedz bardzo mi na tym zalezy !!
dziekuje !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halina158



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 11:21 pm    Temat postu: moja rada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam dobrego masażystę, który pomógł mi w przypadku "bolesnego barku", drętwienia ręki, bólu kręgosłupa. Uważnie słucha, przegląda dokumentacje medyczną, np .zdjecia a później sam diagnozuje dotykając-masując poszczgólne kręgi. Zabieg trwa ok. 30 min., mi pomogło 5 zabiegów. Pomógł również moim znajomym. Jeżeli jesteś zainteresowany, to podaj mi swój e-mail.

E-mail masz w profilu. Pzd Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group