Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proszę o pomoc, czy mogło dojść do zapłodnienia ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
on83



Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 2:30 pm    Temat postu: czy możliwe zapłodnienie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochałem się z dziewczyną w sobotę, podczas zmiany pozycji postanowiłem zmienić prezerwatywę bo poprzednia była dość intensywnie używana i można by rzec że stała się sucha, nie miałem wytrysku, w prezerwatywie znajdował się prejalkulat (chyba tylko prejalkulat) bo teraz to już nie wiem

i teraz mój dylemat: podczas zmiany dotknąłem penisa i i prezerwatywy od środka , później wytarłem tą ręke tylko nie wiem czy dokładnie, następnie założyłem nową prezerwatywę i moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość, żeby doszło do zapłodnienia? obawiam się, że mogłem przenieść plemniki na prezerwatywę podczas zakładania nowej;/ wytrysk miałem na zewnątrz dodam że to był 26 lub 27 dzien cyklu więc chyba dni niepłodne, Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on83 a jak dlugie ma cykle? rzeczywiscie 27-28 to juz dni niepłodne wiec nie ma mowy o ciazy. tym bardziej ze w plynie nie ma plemnikow chyba ze tuz przed samym wytryskiem Smile
sadze ze nie pownienes miec powodu do obaw. lada dzien powinien pojawic sie chyba okres, tak? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wystraszony88



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:46 pm    Temat postu: Proszę o pomoc, czy mogło dojść do zapłodnienia ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Przed chwilą kochałem się z dziewczyną, wszystko jak być powinno, tzn. najpierw założona prezerwatywa a potem dopiero przyjemność, nie na odwrót Wink

Jak już skończyłem to nie zeszła ze mnie (pozycja na jeźdźca), mój członek wyszedł z pochwy i leżał na płasko a ona zaczęła ''jeździć'' swoją pochwą po penisie (obcierać), po paru sekundach wstałem i poszedłem do toalety, gumka była nałożona prawie do samego końca (brakowało może 2 cm), zbiorniczek był pełny spermy, ale podczas ściągania gumki zauważyłem że na gumce jest dużo śluzu (sperma?) , po wyrzuceniu gumki czułem zapach spermy na swoich palcach mimo że nie miałem kontaktu ze zbiorniczkiem.

Boje się że jak ocierała penisa to sperma wycisnęła się pomiędzy ściankami prezerwatywy a skórą penisa...

Co robić ?

Może tylko przesadzam ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 3:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz. Guma jak piszesz była nałożona do końca, ten śluz to zapewne jej Wink. Nie ma szans raczej, żeby normalnie coś się 'przecisneło'. Zbiorniczek pełny, jak nie strzelił to uspokój się i nie stresuj dziewczyny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wystraszony88 na przyszłość jeżeli już dojdziesz, czyli sperma będzie w zbiorniczku to natychmiast zdejmij prezerwatywę, nie dopuszczaj do kolejnej penetracji czy "jeżdżenia" po penisie, bo nigdy nie wiadomo, gumce nie wierz na 100%, a po drugie zapewne oszczędzisz sobie, jak i dziewczynie stresu Smile a jeśli będziecie mieli nadal ochotę to umyj prącie i włóż nową prezerwatywę, zresztą to już na pewno wiesz co i jak Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wystraszony88



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz już wiem....martwie się o ten konkretny przypadek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nic się nie stało, no ale nie jestem jasnowidzem. W przyrodzie nie istnieje tylko sperma faceta Laughing . To pewnie był jej śluz, a zapach jak zapach. W gruncie rzeczy raczej trudno żeby coś tam się wycisnęło, tak z 'doświadczenia'. Tak jak napisała nastja, lepiej nie ryzykować w takich sytuacjach bo po wzwodzie guma może łatwo zjechać.
Poza tym kobieta też nie jest płodna 24h/7 Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group