Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prosze o odczytanie zdjęcia RTG

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziadol



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 7:00 pm    Temat postu: Prosze o odczytanie zdjęcia RTG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM serdecznie

W marcu tego roku złamałem kość ramienną.

Przyjety byłem na oddział do leczenia operacyjnego. Wykonano repozycję otwartą złamania końca blizszego kości ramiennej prawej. Złamanie okazało się jako wieloodłamowe. Otwarte nastawienie złamania ze stabilizacją przy użyciu domodelowanej ośmiootworowej płytki hand-pro i sześciu śrób.

Niestety po opreacji wdała sięna oddziale infekcja bakteryjna clostridium tertium...

Ponownie trafiłem na stół i ocz\yszczono ognisko zapalne. Wycieto zaifekowane mięśnie.
Zamontowano antybiotykoterapie celowaną i zastosowano próżniowy system leczenia ran uzyskując poprawę...

Przez dwa tygodnie czyszczono ranę na otwarej ranie pooperacyjnej. Po trzech tygodni rane zszyto.

Przez trzy miesiące wyciekał jeszcze płyn surowiczo krwisty gdzie w czerwcu rana się zagoiła.

Iteraz jest problem ze stawem barkowym. Po prawie dziewieciu miesiącach nie mogę podnieść ręki.

Odwodzenie do przodu jest tylko do podciągnięcia ręki przed siebie.. Natomiast w bok to odwodzenie jedynie 10 cm...Po zdjeciach wynika że bark jest cały czas zwihnięty, nie ma mięśni obreczy barkowej. Rehabilitowałem się przez pięć miesięcy laseroterapię krioterapię magnetyzer oraz ćwiczenia siłowe. Jestem zakwalfikowany do ponownej operacji jako rekonstrukcje stawu barkowego, lecz powiedziano mi, że to jeszcze nie czas.....

Jestem zrozpaczony bo w czerwcy po zdjęciacg rtg zrosty kości były i żadnych sanów martwiczych nie było a ze zdjęc robionych tydzień temu w opisie jest napisane,że brak zrostów kostnych zwapnienia i jakaś martwica....

Prosze o potwierdzenie obecnego zdjecia...


http://www.pixhost.org/show/420/10145743_10054119_exported.jpg

Pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group