Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prośba o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coe192



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 7:42 am    Temat postu: Prośba o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z oskrzelami i chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał podobne objawy jak ja.A zatem : od listopada mialam kaszel raz suchy raz mokry oczywiscie antybiotyki , ostatnio klobax( styczen, po nim bylo ciut lepiej, nie mialam tych cholernych świstów,ale to może dlatego że dodatkowo miaam przepisaną teofilinę), duomox(marzec) obecnie unidox i dalej nic.W nocy świsty po przebudzeniu,albo przed zaśnięciem, dodam że w dzień jak śpie, nie mam takich problemów. Lekarz rodzinny na ślepo wali mi antybiotykami, a ja dalej nie wiem co mi jest, spać się nie da kaszel mam początkowo mokry pozniej przechodzi w suchy meczący. Po przebudzeniu z 15 min suchy i przechodzi. Obecnie pije herbapect flavamed i syrup z cebuli, dzisiaj mam ostatni dzien antybiotyku,dostałam kataru i boli mnie głowa. Mam zamiar prywatnie udać się do pulmunologa, ale może ktoś miał podobne objawy i wie co mi może być? Dodam że palę papierosy od 4 lat.Proszę o radę
dodam jeszcze że plwocina jest biała albo przezroczysta. Jak mocniej kaszlne to dziwny zapach mi sie wydziela z środka, nie potrafie go określić, ale jest nie przyjemny.Do tego bolą mnie plecy między łopatkami, ale to może być przez ciężkie noce Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group