Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

propranolol

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 4:26 pm    Temat postu: propranolol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich mam takie pytanie czy ktoś może z was bieże albo brał lek propranolol niewiem czy nie nie przekręciłam nazwy,lekarz mi przepisał na kołatanie serca i nie wiem nic o tym leku boję się go zażyć.... napiszcie mi co to za lek jakie są jego działania uboczne


----edited by emilka----
przeniosłam do odpowiedniejszego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tego leku. Sam miałem niedomykalność zastawki trójdzielnej i lekarz mi przepisał Proprepanol. Po nim było mi nie dobrze, kołatania serca były jeszcze większe. Nie miałem siły na nic . Więc nie polecam. Jak masz kołatania to najlepiej kup sobie pudełko magnezu i 3 razy dziennie po 1 tabletce ( uwaga nie jeść naczco może wywołać biegunkę ) .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za rade żeczywiście spróbuje magnez...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że propranolol to zupełnie inny lek o jakim Ty odpisałeś. Ja brałam propranolol i czułam się po nim dobrze, też dostałam go na kołatanie serca. Myślę, że skoro lekarz Ci go przepisał to powinnaś go brać, a jeśli po nim źle byś się czuła to wtedy powinnaś udać się do lekarza po poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nika2483
Proszę nie odgrzewać tematów z pół roku.Temat jest nieaktualny.Temat zamykam
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group