Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Próchnica, plomby - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyM



Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę tylko prywatnie. Od dziecka mam uraz do dentystów i gdy idę do prywatnej przychodni dentystycznej wiem, że mają tam nowoczesne wyposażenie i miłą obsługę. No i jak płacę, to wymagam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo a raczej miałam, bo teraz mnie to nie przeraża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulo656



Dołączył: 07 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co z próchnicą jest
________________
https://aasadlabiznesu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 7:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leczenie kanałowe może boleć ale jedynie po zabiegu. Trudno ukrywać, że zabieg – mimo, że praktycznie bezbolesny – jest stosunkowo inwazyjny. Leczenie endodontyczne ingeruje w ukrwioną i unerwioną tkankę wnętrza zęba, a częściowo także w tkanki okołowierzchołkowe.

W trakcie zabiegu nie ma prawa boleć z uwagi na to, ze obecnie stomatolodzy maja bardzo dobre możliwości znieczuleń.

Tak wiec nie musicie niczego czuć! https://depilacjalaserem.info.pl/kiedy-jestesmy-skazani-na-endodoncje-i-jak-mozna-jej-uniknac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group