Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Próchnica, plomby - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ozonowanie zębów - do małych ubytków, bezbolesne, do ubytku wprowadza się ozon, który ma właściwości bakteriobójcze i podobno bardzo łatwo wnika w chore tkanki. ale nie wiem szczerze mówiąc, gdzie robią, bo cena to podchodzi pod 300zł, bo wchodzi w to jeszcze zestaw do pielęgnacji w domu (bo tam później trzeba coś nakładać - jakiś żel czy cuś). musiałbyś podzwonić po gabinetach i się popytać.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czar0dziejka



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 6:06 pm    Temat postu: nieleczona próchnica a ból ucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. może wstyd się przyznac ale mam 26 lat i od 7 lat nie byłam u dentysty. boję się go tak panicznie że postanowiłam zbierac pieniądze na zabiegi prywatne w znieczuleniu ogólnym. ale od jakiegoś czasu czułam dziwne przeskakiwanie żuchwy przy szerszym otwarciu ust a od trzech dni boli mnie ucho z tej strony i praktycznie nie mogę gryźc. zbieram się na to żeby odwiedzic dentystę ale może ktoś wie co to może byc? czy mogę jeszcze poczekac parę dni do urlopu czy to jest naprawdę pilne. bardzo proszę o odpowiedź, może ktoś mi jakoś podpowie co robić. pozdrawiam.


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno moze to mieć związke z zębami. Ja podzielam twój problem także strasznie boje się dentysty. Mam zniszczone zemby no nie widać tego ale ja o tym wiem i mnie to wkurza niepamietam kiedy u dentysty byłam. I mam do ciebie pytanie jak to jest z tym,i zabiegami ze znieczuleniem ogolnym ? Była bym wdzięczna jak byś napisała ile moze to kosztować w przybliżeniu itp
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czar0dziejka



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 7:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moim mieście znalazłam najtaniej prywatnego dentystę, u którego jedna taka "sesja" łącznie z narkozą itp. kosztuje od 700 do 1100 zł, w zależności od tego co musi zrobic. ja podejrzewam że u mnie musiałoby być kilka takich zabiegów więc pieniądze są ogromne. ale państwowo nie pójdę, byłam 7 lat temu to nawet znieczulenia przy borowaniu nie dostałam bo pan dentysta stwierdził że "musi widziec gdzie mnie boli". no i zemdlałam mu na fotelu Wink od tej pory boję się strasznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to u mnie pewnie też kilka zabiegów by było. Ale on pewnie robi kilka zembów naraz no nie?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czar0dziejka



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak,z tego co się dowiedziałam to robi kilka naraz, ale mimo wszystko u mnie będzie kilka zabiegów. tyle to wszystko kosztuje, aż zastanawiam się nad kredytem, a w Niemczech moja kuzynka miała wszystko robione państwowo, tyle tylko że tam płacą wyższe składki na służbę zdrowia, ale zrobiła wszystkie zęby pod narkozą za darmo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fajnie że miła taką możliwość. Ja chyba też zaczne zbierać dzięki za ten pomysł tylko czy w Gdańsku robią takie zabiegi hmmm musze się rozjeżeć.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czar0dziejka



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno robią, Gdańsk jest miastem większym niż moje Smile ja znalazłam w internecie około 10 dentystów z mojego miasta którzy reklamują się że robią prywatnie zabiegi w narkozie. także na pewno nie będziesz miec z tym problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie a na czym polega ta narkoza bo kurde taki lekarz jak coś popsuje to może się nie obudze czy to jest coś jak głupi jaś?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matei



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 12:32 pm    Temat postu: Okropny ból zęba po plombowaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!

Mam bardzo czułe żeby. Tydzień temu byłem u dentysty i mi poprawiał starą plombę, bo mnie bolała. Wszystko było ok, ale po tym plombowaniu strasznie mnie boli ten ząb (prawa, górna szóstka). Przy zagryzaniu, ale też przy piciu gorących i zimnych napojów. Ból jest nie do zniesienia. Pocieszam się tym, że boli nie tylko przy zagryzaniu więc nie jest to efektem naciskania plomby na miazgę. Byłem dziś u dentysty ponownie i on nic nie widzi, mówi że jest wszystko OK. Nałożył mi dwie warstwy fluoru. Ale jak tylko wróciłem i wziąłem łyk gorącej herbaty ból od razu wrócił. Czy to jest normalne? Jak długo może to trwać? Poradzcie mi coś...;/


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group