Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy zwiazane z penisem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ziaja3399
Może to być infekcja grzybicza(podaj jakie leki stosujesz) do tego zastosuj Clotrimazolum (w kremie,bez recepty,2 x dn)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek30



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw dostalem Palin dopiero potem byly wyniki, Na usg jamy brzusznej mam skierowanie i czekam, badania krwi lekarz nie zalecil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziaja3399



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carboczar antybiotyk to DOXYCYCLINUM.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doxycyclinum może powodować zmiany odczynowe, jako skutek uboczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
filipj



Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 8:55 pm    Temat postu: klopoty z członkiem , proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj penis wygląda normalnie ale gdy mam zwod widać na zołędziu chrostki i małe dziurki jakby był ponakowany szpilką . nie odczuwam bolu
tylko czasami mnie zolądz. bylem juz u dwuch urologów przepisali mi dwie różne maści ale nie pomogło. proszę o pomoc lub poradę czego mugbym użyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję udać się do dermatologa/wenerologa. n doradzi czego użyć. Tu na forum nie ma jasnowidzów. Trzeba po prostu popróbować, ale leki muszą byc dobrane przez lekarza, a nie stosowane "na własna rękę" bo sobie jeszcze większą krzywdę mozesz zrobić...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin2084



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 12:20 am    Temat postu: narosla Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam taki maly problem jakis czas temu na czlonku pojawily mi sie dziwne narosla nie bola tzn bola tylko przy seksie i to doslowne przy jedne z pozycji a ni nie swedza poprostu sa co to moze byc ii czym mam sie zaczac martwic pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zumun



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 2:35 pm    Temat postu: Małe "wypustki" na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pewien problem a raczej pytanie na moim penisie pojawiły się małe lekko wypukłe czerwone kropeczki już pewien czas temu (kilka miesięcy około) po zewnętrznej stronie napletka, po kąpieli sa one białe, nie bolą, nie swędzą, ale troszkę się martwię.
Dziękuję za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniek2828



Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem od paru dni boli mnie lewe jadro nie non stop ale pare razy dziennie ,a najgorsze ze teraz mam problem rownie ze wspolzyciem poniewaz nie chce mi stanac mimo ze jeszcze pare dni temu uprawialem seks co najmniej 5 razy w tygodniu przez oststnie 2 lata czyli od kiedy sie ochajtalem Very Happy a teraz cos nie tak jest czy to moze miec wspolnego bol jadra i problem z penisem?z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joana



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 11:42 pm    Temat postu: Uszkodzenie penisa! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Mam problem, nie dawno niechcący mocno ścisnęłam penisa mojego męża i zadrapałam go, a właściwie żółedź, ma w tym miejscu zaczerwienione, i to nie schodzi, a po stosunku robi sie jeszcze bardziej zaczerwienione i boli. Pomożcie, może macie sposob by to zeszło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group