Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problemy z załatwianiem się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
last_chance



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 12:39 pm    Temat postu: problemy z załatwianiem się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc.. zalatwiam sie tylko rano.. codziennie i to tak 'na rzadko'.. nie sa to wiec zaparcia w takim razie co to moze byc? i dodam ze w ciazy raczej nei jestem bo kochalam sie w dni nieplodne, bez wytrysku, 3 dni pozniej mialam normalny okres a testy wyszly negatywne (robilam 3.. pierwszy po 16 dniach od stosunku).. moze to byc spowodowane srodnio prawidlowym trybem odzywiania? czy moze jednak mam sie zaczac martwic bo slyszalam ze na poczatku ciazy takie rzeczy sa mozliwe.


przeniosłam. emilka

nie pisz takich samych postów.
scaliłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

last chance Ty z ta ciaza kombinujesz jak kon pod gore. co jeszcze wymyslisz?

last_chance napisał:
slyszalam ze na poczatku ciazy takie rzeczy sa mozliwe.

i tu Cie zaskocze. własnie we wczesnej ciazy mocz oddaje sie czesciej niz przed zajsciem. po 15min znow lecisz do WC,wiec ciaza w Twoim przypadku jest niemozliwa. skoro były dni NIEpłodne to co ta nazwa wg Ciebie znaczy?
co do oddawania moczu...moze masz problemy z nerkami? ja na Twoim miejscu poszłabym jak najszybciej do lekarza, o ciaze sie nie martw.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
last_chance



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat nie chodzilo mi o oddawanie moczu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
last_chance



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 10:05 pm    Temat postu: problem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc.. zalatwiam sie tylko rano.. codziennie i to tak 'na rzadko'.. nie sa to wiec zaparcia w takim razie co to moze byc? i dodam ze w ciazy raczej nei jestem bo kochalam sie w dni nieplodne, bez wytrysku, 3 dni pozniej mialam normalny okres a testy wyszly negatywne (robilam 3.. pierwszy po 16 dniach od stosunku).. moze to byc spowodowane srodnio prawidlowym trybem odzywiania? czy moze jednak mam sie zaczac martwic bo slyszalam ze na poczatku ciazy takie rzeczy sa mozliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodziło Ci o ciaze.. juz zakonczmy ten temat.
wymyslasz głupoty Razz
mowie Ci ze nie ma powodu do niepokoju to nie ma.
idz na test krwi to sie przekonasz..
no i..
wstrzymaj sie z sexem bo widac ze nie dorosłas do tego.albo uzywaj zabezpieczen
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
last_chance



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzilo o oddawanie stolca. ale ze jest to dosc krepujace to nazwalam to po prostu zalatwianiem sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group