Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z szyja (brak skoliozy) bol glowy,bark koncentracji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spider85



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 1:52 pm    Temat postu: Problemy z szyja (brak skoliozy) bol glowy,bark koncentracji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problemy z szyja co przeszkadza mi w zyciu codzinnym od jakis 2 ch lat zaczelem miec z tym problmey.
Mam znik skoliozy szyjnej (prosta szyja) i nonsto czuje bol glowy w tylnej dolnej czesci czaszki.
Czeste zawrty glowy, brak skoncentrowania slaba pamiec, (a podkreslam ze mialem zawsze dobra pamiec i dobrze sie uczylem), czasami zdaza sie ze czuje "przeskok" w szyji i to taki ze robi mi sie niedobrz nudzi mnie i w glowie mi sie kreci.
Bylem u paru lekarzy ale oni jednyne co mi dali na to recepte na leki na zwiotczenie miesni i przeciwzapalne Sad
Po lekach na zwiotczenie miesni jedyne co sie dzieje to to ze mi kregoslup w odcinku ledzwiowym, zaczyna bolec i przesuwa mi sie chrzastki w miednicy :/
Co robic ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc nie znam się zbyt dobrze jeśli chodzi o takie dolegliwości, ale może powiniene wykonać tomografie głowy. a lekarzom mówileś, że leki na zwitczenie nic nie dają?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spider85



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mowilem ale nic innego nie wymyslili.
Ja sam zaproponowalem ze moze masaze ale juz termin waznosci recepty minal a zreszta nie wiem gdzie moge sie udac, gdzei robia takie masaze??
A wiem ze trzeba czekac caly rok na cos takeigo a nie mam tyle czasu na to :/ bo przez to nie moge ise skupic i obleje egzaminy,a do tego nie moge nic ropbic nawet praca sprawia mi problemy Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety sama nie wiem, gdzie powinieneś sie udać z takim problemem, ale na pewno nie powinieneś tego zostawiac odłogiem. wszystko jedno do ilu lekarzy będzies musiał pójść, ale to przeszkadza Ci normalnie zyć. trzeba koniecznie znaleźć przyczynę. porozmawiam jeszcze ze znajomymi o takich obajwach, moze oni na coś wpadną.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spider85



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszedlem prywatnie do lekarza i on kazal zrobic tomografie komputerowa, anic mu nie mowilem.
Teraz mam taki problem ze boli mnie coraz bardziej i jeszcze mam glowe przechylona w prawa strone(nie az tak bardzo ale jesdnak) bo nie moge jej wyprostowac :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daj znaka, jak wyszła tomografia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spider85



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
spider85



Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszedlem do kregalarza w koncu.
Bo tomografi nie zrobilem bo mialem problemy z kasa chorych :/
A Kreglarz mi powiedzial ze to jest zwyrodnienie stawu ze mam przesuniete "dyski" wzgledem sie bie i dlatego mam ucisk na nerw i do tego nie doplywa mi tlen do muzgu czasem i dlatego taks ie dzieje.
Pomoglo troche ale musze chodzic czesto a nie stac mnie.
:/
Ale terapie pomagaly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group