Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problemy z soba.(((.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zoska



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belchatow
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:56 pm    Temat postu: problemy z soba.(((. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mialam problemy z moja rodzina poniewaz nie akceptuje mojego narzeczonego co mam robic jak wciaz nie dawaja mi spokoju i nie wiem co mam z robic z soba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w jakim jesteście wieku? (w brew pozorom to ma duże znaczenie, bo od tego zależy w jakim stopniu odpowiadacie za siebie samych i czy jesteście wstanie utrzymać sie sami).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zoska



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belchatow
PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 9:34 am    Temat postu: problemy z soba.(((. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Z narzeczonym jestesmy juz na swoim on ma 25 ja 22 w tym jest problem ze moja siostra jest w nim zakochana i chce skocic mnie z cala rodzina co mam jej zrobic ?/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli tłumaczenie nic nie daje to nic nie zrobisz - jakiekolwiek ruchy tylko pogłębią zawiść siostry

musisz przeczekac - z czasem i ona znajdzie kogoś Smile

niestety to dość częsty problem w rozinach wielodzietnych - wiem na swoim przykładzie jak może zepsuć życie zawistny brat lub siostra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zoska



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belchatow
PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 12:08 pm    Temat postu: problemy z soba.(((. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie.Watpie ze ona znajdzie kogos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group